Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RECEPSIONISTE

Njoftime pune HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE”

Kërkon të punësojë

Kriteret

* Puna me turne te alternuar (i pare dhe i dyte). * Te kene eksperience pune. * Te komunikojne Anglisht, nje gjuhe e dyte perben avantazh. Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGA TE LARTA

Kontakte

Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar më 25/09/2021

)