Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE LAVANTERIE

HOTEL "THEATRO" (i sapo hapur)

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç. Te interesuarit te jene korrekt dhe serioze ne pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte

Rr. "Mihal Duri", tek rruga Kavajes, mbas Raifaisen Bank. Te interesuarit te dergojne CV ne: info@tta-alba-lam.com ose kontaktoni ne:

Botuar më 16/01/2020

)