Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Agenzia di Viaggi & Tour Operator Italiano con sede nel centro di Tirana, apre le selezioni per Operatore Turistico addetto alle vendite di viaggi. Operator

Assunzione con regolare contratto di lavoro, paga base + premi, contributi regolarmente versati, periodo di formazione retribuito. Skill richiesti : * Ottima conoscenza della lingua Italiana (parlata e scritta). * Buona propensione alla vendita. Per colloquio inviare curriculum in lingua italiana all’indirizzo e-mail: eliana.bertozzi@alpitourworld.it

Botuar më 14/10/2019

HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri 40 vje. Puna turni I, paga 30.000 leke dhe nje Sanitare nje jav po nje jav jo. Paga 15.000 leke, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 13/10/2019

RECEPSIONIST Hotel 3A Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Turni II. Te dije pak Anglisht, Adresa: Rr. “Naim Frasheri”, mbrapa Zonjes Keshillit te Mire

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

RECEPSIONIST Hotel Shqiponja Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Hoteli, gjate nates, Adresa: Laprake, prane spitalit ushtarak

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

HOTEL ROLAND Kërkon të punësojë Pastruese

Paga e kenaqshme. Kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. "Teodor Keko", tek Unaza e re

Botuar më 10/10/2019

PASTRUESE HOTEL NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Hoteli per turnin e I (2 punonjese), Adresa: Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 09/10/2019
e kenaqshme

MENAXHERE TURIZMI Kompani Gjermane ne Fushen e Turizmit Per perfaqesimin e nje kompanie gjermane Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

(M/F). Te merret me hotelet dhe transportin e turisteve si dhe guidatMe eksperience pune mbi 3 vite ne kete profilTe dijne gjuhen gjermane dhe anglezeTe njohe programet e hotelerise dhe biletariseTe interesuarit te dergojne CV me foto ne: E-mail: opportunityreisen@gmail.com, personat e perzgjedhur do te kontaktohen

Botuar më 08/10/2019
Paga e kenaqshme

BANAKIER/E Hotel Lubjana Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Adresa: Rruga industriale, km 1, poshte mbikalimit te Kamzes, Tiranë

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 08/10/2019
e kenaqshme
)