Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE Hotel Dimitri ne Livadh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per hotel, me eksperience pune, fjetja dhe ushqimi i garantuar, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Himarë

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI Hotel Dimitri ne Livadh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, fjetja dhe ushqimi i garantuar, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Himarë

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

PASTRUESE Kerkohet

Paga: Paga 30.000 leke+sigurime |

Hoteli, per pastrimin e dhomave te hotelit. Turni I dhe i II. Orari 08/00 - 16/00 dhe 16:00-24. Mosha 30 – 50 vjeç., Adresa: Laprake, Rruga Don Bosko, ngjitur me gjykaten administrative

Botuar më 04/07/2020
Paga 30.000 leke+sigurime

INXHINIER NDERTIMI KERKOHET

Paga: Page e kenaqshme |

Per zyre mashkull, me eksperience pune mbi 1 vit, kushte shume te mira pune, te interesuarat te dergojne cv ne adresen e e-mailit

Botuar më 03/07/2020
Page e kenaqshme
)