Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MENAXHERE TURIZMI

Kompani Gjermane ne Fushen e Turizmit

PER PERFAQESIMIN E NJE KOMPANIE GJERMANE
Kërkon të punësojë

Kriteret

(M/F). Te merret me hotelet dhe transportin e turisteve si dhe guidatMe eksperience pune mbi 3 vite ne kete profilTe dijne gjuhen gjermane dhe anglezeTe njohe programet e hotelerise dhe biletariseTe interesuarit te dergojne CV me foto ne: E-mail: opportunityreisen@gmail.com, personat e perzgjedhur do te kontaktohen

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme

Kontakte


Botuar më 08/10/2019

)