Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

La Suite Boutique Hotel Kërkon të punësojë Pastruese

Kontrata: Kohe e plote |
Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
La suite boutique hotel, pastruese
Përshkrim

La Suite Boutique Hotel kerkon te punesoje Pastruese/Sanitare. Preferohen kandidate me eksperience ne hoteleri.Të interesuarit mund të telefonojne ne numrin: 0682817291 ose te dergojne CV ne : staf.lasuite@gmail.comTurni i Pare: 06:30-14:30Turni i Dyte: 11:00-19:00


Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email