Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

La Suite Boutique Hotel Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Kontrata: Kohe e plote |
Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
La suite boutique hotel, kuzhinier/e
Përshkrim

La Suite Boutique Hotel kerkon te punesoje Kuzhinier/e. Preferohen kandidate me eksperience ne hoteleri.Të interesuarit mund të telefonojne ne numrin: 0682817291 ose te dergojne CV ne : staf.lasuite@gmail.com


Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email