Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

La Suite Boutique Hotel Kërkon të punësojë Kamariere

Kontrata: Kohe e plote |
Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
La suite boutique hotel, kamariere
Përshkrim

La Suite Boutique Hotel kerkon te punesoje Kamariere. Preferohen kandidate me eksperience ne hoteleri.Të interesuarat mund të telefonojne ne numrin: 0682817291 ose te dergojne CV ne : staf.lasuite@gmail.comTurni i Pare: 07:30-15:30Turni i Dyte: 15:30-23:30


Botuar më 15/05/2019

Telefon
Email