Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Eler Hotel Kërkon të punësojë Recepsionist

Mashkull, te zoteroje gjuhen Angleze, Italiane, mundesisht jo student. Puna me turne, Adresa: Rruga e Durresit, perball gjimnazit qemal stafa

Botuar më 13/12/2018

Eler Hotel kerkon te punesoje 2 Kamarier/e

Puna me turne, Adresa: Rruga e Durresit, perball gjimnazit qemal stafa

Botuar më 13/12/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience, Tiranë, Adresa: Prane Harry Fultz, Prane Hipotekes

Botuar më 13/12/2018

HOTEL "VIVI LA VITA" Kërkon të punësojë Pastruese

Tuni III. Orari punes: 22/00 - 06/00. Te jete e shkathet dhe korrekte ne pune. Paga 30.000, Adresa: 500m majtas nga Kopeshti Zoologjik, tek liqeni

Botuar më 13/12/2018

Albatrip Tour Operator Kërkon të punësojë Menaxhere turizmi

Sipas sektoreve apo tregjeve te synuara. • Te jete njohes i mire i gjuhes gjermane dhe asaj angleze• Te jete njohes i mire i gjuhes italiane/spanjolle dhe asaj angleze• Te jete njohes i mire i gjuhes polake dhe asaj anglezeKriteret, aftesite nderpersonale dhe kushtet e punes mund t'i lexoni ne dokumentin bashkangjitur. Te interesuarit mund te dergojne CV-ne e tyre (me foto) me e-mail. Vetem personat qe permbushin kriteret do te kontaktohen per interviste. CV pa foto nuk do te merren ne konsiderate

Botuar më 13/12/2018

Hotel Ludi Kërkon të punësojë Sanitare

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, ngjitur me kryqezimin e Unazes

Botuar më 11/12/2018

HOTEL ROLAND Kërkon të punësojë Pastruese

Ofrohet page e kenaqshme. Kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. "Teodor Keko", tek Unaza e re

Botuar më 09/12/2018

Hotel Colosseo me 4 yje ne qender te Tiranes, me kapacitet 50 dhoma Kërkon të punësojë Menaxher/e te pergjithshem

Kandidatet duhet te kene te pakten 10 vjet pervoje pune ne pozicione te njejta si i kerkuari. Njohuri te mira te programeve e kocepteve te perdorura ne hotel. Te flase e te shkruaje minimalisht gjuhet anglisht dhe italisht niveli B2. Patente e klasit B. Ne ofrojme page shume te kenaqshme ,ambjent miqesor e te kendshem pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr. celularit ose ne adresen e e-mailit:

Botuar më 07/12/2018

Bar Hotel Class 2 Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Kryqezimi I Rruges Komuna Parisit

Botuar më 06/12/2018

Bar Hotel Class 2 Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te jene serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Kryqezimi I Rruges Komuna Parisit

Botuar më 06/12/2018