Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE

OXFORD HOTEL

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.
office@hoteloxford.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 08/10/2019

)