Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENT SHITJESH SQUARE Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Baze + perqindje ne varesi te shitjeve |

Te kete eksperience pune te pakten 2 vjecare, te kete aftesi negocuese, komunikuese dhe shitese. Kompania Square ka perfaqesine e produkteve te Revlon.

Botuar më 01/07/2020
Baze + perqindje ne varesi te shitjeve

SANITARE HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke |

Mosha deri 40 vjec. Puna turni pare dhe i dyte, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 28/06/2020
30000 leke

KAMARIER Kerkohet

Paga: Kushte shume te mira pune, si edhe page e kenaqshme |

Kamarier per Piceri, ne Dhermi me fjetje dhe ushqim te perfshire., Adresa: Dhermi

Botuar më 26/06/2020
Kushte shume te mira pune, si edhe page e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Kerkohet

Paga: Kushte shume te mira pune, si edhe page e kenaqshme |

Per Piceri, ne Dhermi me fjetje dhe ushqim te perfshire., Adresa: Dhermi

Botuar më 26/06/2020
Kushte shume te mira pune, si edhe page e kenaqshme

PASTRUESE HOTEL ELIZA (ambjent familjar) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Mosha deri 55 vjec. Orari i punes 08.00-16.00, Adresa: Rruga Stavri Themeli, pas Globe

Botuar më 23/06/2020
e kenaqshme + sigurime
)