Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT/E SHITJESH Dea Amenities Kompani lider ne fushen e hotelerise e cila furnizon hotelet e Shqiperise me produkte amenities Kërkon të punësojë

Paga: Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje |

(vajze/djale) per zonen e jugut. Arsimi i larteNjohuri te mira te gjuheve te huaja an...

Botuar më 18/10/2019
Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje

KAMARIER/E BARI DHE RESTORANTI TIRANA INTERNATIONAL HOTEL & CONFERENCE CENTRE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Të njohin shumë mirë gjuhën angleze dhe italiane.- Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.- Të kenë prezencë të mirë. - Mosha deri ne 40 vjec., të kenë të paktën 3 vjet experience ne bar/restorante prestigjoze, per aplikime dorezoni cv prane recepsionit te hotel tirana international ne adrese ose me e-mail, Adresa: Sheshi Skenderbej, 8, Tirane

Botuar më 21/10/2019
e kenaqshme

PASTRUESE HOTEL NE TIRANE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Hoteli per turnin e I (2 punonjese), Adresa: Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 19/10/2019
e kenaqshme

AGJENT/E SHITJESH Dea Amenities Kompani lider ne fushen e hotelerise e cila furnizon hotelet e Shqiperise me produkte amenities Kërkon të punësojë

Paga: Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje |

(vajze/djale) per zonen e jugut. Arsimi i larteNjohuri te mira te gjuheve te huaja anglisht/italishtAftesi te mira komunikuese, tregtimi e negocimi, te interesuarit te kontaktojne ne: dea amenities, Adresa: Vore-Marikaj, km 1, Tirane

Botuar më 18/10/2019
Pagese e kenaqshme: Rroga + perqindje

RECEPSIONIST Hotel Boka Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

4 dite ne jave turni 3 dhe 6 dite turni 2, dhe 1 dite ne jave eshte pushim, me eksperience pune, te jete mbi 30 vjec, Adresa: Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

RECEPSIONISTE Platinum Fitness Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 Leke+sigurime |

Te jete e komunikueshme dhe e paraqitshme. Orari punes 15.00-22.00. Te interesuarat te paraqiten me Cv me vehte, Adresa: Rr."Kavajes", rrugica Islam Alla, Perballe Poliklinikes nr. 5

Botuar më 18/10/2019
25.000 Leke+sigurime

KAMARIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

BANAKIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

MENAXHERE TURIZMI Kompani Gjermane ne Fushen e Turizmit Per perfaqesimin e nje kompanie gjermane Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

(M/F). Te merret me hotelet dhe transportin e turisteve si dhe guidatMe eksperience pune mbi 3 vite ne kete profilTe dijne gjuhen gjermane dhe anglezeTe njohe programet e hotelerise dhe biletariseTe interesuarit te dergojne CV me foto ne: E-mail: opportunityreisen@gmail.com, personat e perzgjedhur do te kontaktohen

Botuar më 18/10/2019
Paga e kenaqshme

RECEPSIONIST/E Restorant Arberia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote. Me njohuri te mira te gjuhes angleze. Mosha 25-45 vjeç

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

MIREMBAJTES Restorant Arberia Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Godine. Me njohuri te mira ne fushen elektrike dhe hidraulike.

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme
)