Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë Recepsionist/e

Kamariere (ti bej te dyja pozicionet). Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 15/09/2019

OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë Banakiere

Kamariere (ti bej te dyja pozicionet). Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 15/09/2019

OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë Sanitare

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 15/09/2019

GRAND HOTEL TIRANA (zona e bllokut) Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha nen 45 vjeç. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. "Ismail Qemali"

Botuar më 14/09/2019

HOTEL MONARC Kërkon të punësojë Recepsionist

/ Kamarier (ti bej te dy pozicionet). Puna me turne. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte pune te mira Te interesuarit te dergojne CV me e-mail: ose te paraqitem me CV tek recepsionit, Adresa: Rr. "George W. Bush" & Blv "Zhan D’ark", Tiranë

Botuar më 13/09/2019

HOTEL LUDI Kërkon të punësojë Sanitare

Puna me turne (Turni I dhe II). Me eksperience pune. Mosha deri 45 vjeç. Paga 25.000 leke + siguracion. Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, prane Dispancerise, ngjitur me kryqezimin e Unazes

Botuar më 13/09/2019

Hotel Brilant Kërkon të punësojë Pastruese

Paga: Paga 26.000 leke |

Hoteli. Puna turni I dhe II, Adresa: Te interesuarat te paraqiten ne: Hotel Brilant, Rr. “Elbasanit”, perballe Pallatit te Brigadave

Botuar më 12/09/2019
Paga 26.000 leke

HOTEL ROLAND Kërkon të punësojë Kuzhinier

Paga: paga shume e mire |

Paga e kenaqshme. Kushte pune shume te mira, Adresa: Rr. "Teodor Keko", tek Unaza e re

Botuar më 12/09/2019
paga shume e mire

Kerkohet Kërkon të punësojë Pastruese

/Sanitare. Mosha deri 35-50 vjeç. Me eksperience pune ne Hoteleri. Te kete aftesi shume te mira komunikimi. Te jete serioze dhe korrekte ne pune. Orari punes 09:00 - 17:00. Paga 30.000 leke, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", mbrapa dyqanit Well, afer Viles Shard

Botuar më 10/09/2019