Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

HOTEL MONARC Kërkon të punësojë Kamarier/e restoranti

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte pune te mira Te interesuarit te dergojne CV me e-...

Botuar më 19/02/2019

HOTEL MONARC Kërkon të punësojë Kamarier/e restoranti

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte pune te mira Te interesuarit te dergojne CV me e-mail: ose te paraqitem me CV tek recepsionit, Adresa: Rr. "George W. Bush" & Blv "Zhan D’ark", Tiranë

Botuar më 19/02/2019

Grand Hotel Kërkon të punësojë Masazhatore

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Ismail Qemali

Botuar më 19/02/2019

Grand Hotel Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Rr. Ismail Qemali

Botuar më 19/02/2019

Grand Hotel Kërkon të punësojë Recepsioniste

Mosha deri 30 vjeç. Me eksperience pune mbi 5 vjet. Te komunikoje Anglisht, Italisht. Me eksperuience pune 1 vjeçare, Tiranë, Adresa: Rr. Ismail Qemali

Botuar më 19/02/2019

Hotel Bar Restorant Alba-Gert Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te jete i disponueshem gjate periudhes prill-tetor, garantohet fjetja ne hotel dhe ushqimi afrohet falas, Paga e kenaqshme, Vlorë, Adresa: Orikum, Vlore

Botuar më 19/02/2019

HOTEL LUDI Kërkon të punësojë Sanitare

Turni I. Me eksperience pune. Mosha deri 45 vjeç. Paga 25.000 leke + siguracion. Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, prane Dispancerise, ngjitur me kryqezimin e Unazes

Botuar më 19/02/2019

SAVATOURS Kërkon të punësojë Data processing specialist

Paga: 50000-70000 leke |

Te kete eksperience: 2 vjet - 5 vjet, Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: microsoft excel - microsoft office, - Diplome Universitare ne shkenca ekzakte - Mosha 25-40 vjec- I/e afte te punoje ne grup - Aftesi shume te mira komunikuese- Eksperienca te ngjashme perbejne avantazh per kandidatin, Adresa: rruga BRIGADA VIII

Botuar më 18/02/2019
50000-70000 leke

SAVATOURS Kërkon të punësojë Konsulent udhetimesh

Paga: 45000-60000 leke |

Te kete eksperience: 2 vjet - 5 vjet, Arsimi: i larte, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: microsoft office, - Aftesi shume te mira komunikuese- Aftesi te punojne ne grup dhe nen presion- 25-35 vjecDo kene perparesi kandidatet qe :1. Kane eksperienca pune te pakten 3 vjecare ne sektorin e turizmit2. Kane pasion te vecante per udhetimet, Adresa: rruga BRIGADA VIII

Botuar më 18/02/2019
45000-60000 leke

Arte Hotel Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune ne fushen e hotelerise, Adresa: Rr. "Ibrahim Rugova", perballe Cokolatini Italiani

Botuar më 18/02/2019

OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 18/02/2019