Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HOTEL Kërkon të punësojë Pastruese

Përshkrim

Full time. Paga e kenaqshme, kushte shume te mira., Adresa: Qender, Bulevardi Zogu i I

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
Hotel, pastruese

Botuar më 10/08/2018

Telefon