Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PASTRUESE Kerkohet

Paga: Paga 30.000 leke+sigurime |

Hoteli, per pastrimin e dhomave te hotelit. Turni I dhe i II. Orari 08/00 - 16/00 dhe 16:00-24. Mosha 30 – 50 vjeç., Adresa: Laprake, Rruga Don Bosko, ngjitur me gjykaten administrative

Botuar më 04/07/2020
Paga 30.000 leke+sigurime

INXHINIER NDERTIMI KERKOHET

Paga: Page e kenaqshme |

Per zyre mashkull, me eksperience pune mbi 1 vit, kushte shume te mira pune, te interesuarat te dergojne cv ne adresen e e-mailit

Botuar më 03/07/2020
Page e kenaqshme

AGJENT SHITJESH SQUARE Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Baze + perqindje ne varesi te shitjeve |

Te kete eksperience pune te pakten 2 vjecare, te kete aftesi negocuese, komunikuese dhe shitese. Kompania Square ka perfaqesine e produkteve te Revlon.

Botuar më 01/07/2020
Baze + perqindje ne varesi te shitjeve

SANITARE HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke |

Mosha deri 40 vjec. Puna turni pare dhe i dyte, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 28/06/2020
30000 leke
)