Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SANITARE GRAND HOTEL TIRANA (zona e bllokut)

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 45 vjeç, Adresa: Rr. "Ismail Qemali"

Botuar më 21/11/2019
e kenaqshme

PASTRUESE Hotel Gjuta Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

SANITARE HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë

Paga: 30000 leke |

Mosha deri 40 vje. Puna turni I dhe II., Adresa: Prane Freskut

Botuar më 19/11/2019
30000 leke

PASTRUESE HOTEL Kerkon te punesoje 2

Paga: e kenaqshme |

Nje part time dhe nje Full time. Kushte shume te mira., Adresa: Qender, Bulevardi Zogu i I, afer stacionit te autobuzit tek 15 Kateshi

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

OPERATOR TURISTIK Kompani Italiane, shume e rendesishme ne sektorin e Turizmit, me qender ne Tirane, ofron pune per ato qe e ndjejne veten te afte ne shitje

Paga: * Pagese baze + bonuse |

* Punesim me kontrate te rregullt pune. * Kontributet e paguara rregullisht, periudha e formacionit te paguar., * njohje e mire e gjuhes italiane (ne te folur dhe ne te shkruar). * aftesi te mira ne shitje, * kushte shume te mira pune, per intervista dergoni cv tuaj ne gjuhen italiane ne adresen e e-mailit: prodotto@albaniatravel.com

Botuar më 18/11/2019
* Pagese baze + bonuse

CABIN CREW SAUDIA AIRLINES is one of the largest Airlines in the Middle East and a World class Sky Team Allianceairline that seeks CABIN CREW to fly around the World for Its Domestic & International network.

Paga: Good benefits |

Standard qualifications: * minimum of high school graduate; * previous experience not required; * with minimum arm reach of 212 cm. * 20 to 30 years old. * proportional hight and weight. * intermediate english knowledge is required (to present the certificate if applicable); * must have pleasant personality and appearance, benefits: * competitive tax-free salary and applicable allowance. * free fully furnished shared air-conditioned accommodation. * medical treatment & insurance as per saudia policy. * free & reduced tickets as per saudia policy. - agency: ** interested candidates with above qualifications will have to send scanned valid documents in english to the following e-mail: saudia.recruitment.al@clipcon.net which include: (cv) curriculum vitae with a photo, two (2) recent photos full body & passport size, copies of completed school certificate translated in english and scanned passport or national id card, screening location: rogner hotel, tiranafinal interview: rogner hotel, tiranabase: kingdom of saudi arabia deadline for application: december 7'' th 2019

Botuar më 18/11/2019
Good benefits

RECEPSIONIST HOTEL MONARC Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(M). Puna me turne. Kushte pune te mira Te interesuarit te dergojne CV me e-mail: ose te paraqitem me CV tek recepsionit, Adresa: Rr. "George W. Bush" & Blv "Zhan D’ark", Tiranë

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme

RECEPSIONIST Eler Hotel Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Turni II dhe III. Te zoteroje gjuhen Anglisht, Italisht, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit", perballe Gjimnazit Qemal Stafa

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

PASTRUESE Eler Hotel Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Turni I, kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit", perballe Gjimnazit Qemal Stafa

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme
)