Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HOTEL AUGUSTUS DHERMI kerkon te punesoje URGJENTISHT! Recepsionist

Përshkrim

(Femer/ Mashkull). Njohje shumë e mirë e gjuhës Angleze. Mosha mbi 22 vjec. Aftësi shumë të mira komunikuese.Kërkohet përkushtim, profesionalizëm dhe seriozitet në punë. Ofrohet: Paga bazë 40.000-50.000 Leke (ne varesi te eksperiences) dhe kushte te mira pune, Vlorë, Adresa: Dhërmi

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
Hotel augustus dhermi, recepsionist

Botuar më 22/05/2018

Telefon
Email