Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Piceri Ersi Kërkon të punësojë Shperndares

(Motorrisht) me motorrin e tij, paga shume e kenaqshme, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me qendren Globe

Botuar më 19/09/2019

Mosaik Home Hostel Kërkon të punësojë Recepsionist/e

Orari i punes 8.00-16.00 dhe 16.00-24.00. Te dijne gjuhe te huaj, Adresa: Tek 21 Dhjetori, rrugica perballe shkolles Sabaudin Gabrani

Botuar më 19/09/2019

FURNITOR Restorant Vila TAFAJ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Restoranti, mosha 35 - 50 vjeç, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 16/09/2019
e kenaqshme

KAMARIER Restorant Vila TAFAJ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Bari, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 16/09/2019
e kenaqshme

OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë Recepsionist/e

Kamariere (ti bej te dyja pozicionet). Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 15/09/2019