Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Bar Restorant Piceri Hotel “Tafaj” Kërkon të punësojë Punonjese kuzhine

Përshkrim

Adresa: Rr. “Mine Peza”

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Hotele dhe shërbime hotelerie
Bar restorant piceri hotel “tafaj”, punonjese kuzhine

Botuar më 11/06/2018

Telefon