Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Hotel Baron Kërkon të punësojë Kamarier/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 25.000 Leke |

Te jete korrekt dhe i pergjegjshem per punen qe do marre persiper. Te zoteroj mire gjuhen Angleze pasi hoteli kryesisht punon me klient te huaj. Orari i Punes 15:00 deri 23:00. Preferohet me banim afer zones. Te interesuarit te dergojne cv ne info@hotelbaron.al Ose te na kontaktojne ne numrat e meposhtem:, Tiranë, Adresa: Rruga Elbasanit ne Sauk prane Karburant Alpet

Botuar më 15/02/2019
Paga: 25000 Leke

Classic Hotel Kërkon të punësojë Recepsionist

Mashkull part time ose full time, te dije gjuhe te huaj anglisht-italisht te detyrueshme, Adresa: Prane shkolles Vasil Shanto

Botuar më 14/02/2019

Classic Hotel Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Dhe mengjesi, te dije gjuhe te huaj., Adresa: Prane shkolles Vasil Shanto

Botuar më 14/02/2019

Classic Hotel Kërkon të punësojë Pjatalarese

/Sanitare (nje person qe ti bej te dy pozicionet), Adresa: Prane shkolles Vasil Shanto

Botuar më 14/02/2019

Classic Hotel Kërkon të punësojë Kamarier/e bari

(part time) te dije gjuhe te huaj, Adresa: Prane shkolles Vasil Shanto

Botuar më 14/02/2019

Call Center Kërkon të punësojë Operatore

Kerkohet Operatore per Call Center. Flisni italisht? Keni aftesi te mira ne komunikim? Kerkohet: Njohja e gjuhes italiane, ne nivel shume te mire. Eksperince pune Ofrohet: Ambjent komod pune Pagesa sipas standarteve europiane (fikse+ bonuse) Bonuse ditore, javore dhe mujore. Kontrate sipas ligjit Trajnim i paguar. Fundjavat pushim. Dergoni CV ne adresen marketingservicescallcenter@gmail.com. Ju mirepresim!

Botuar më 14/02/2019

OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune ne Bar restorantTe kene njohuri te gjuhes angleze, cdo gjuhe tjeter perben avantazh, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 14/02/2019

Hotel Arberia Kërkon të punësojë Recepsioniste

/ Recepsionist. Puna me dy turne, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Kuvajt

Botuar më 12/02/2019

Hotel Arberia Kërkon të punësojë Mirembajtes

Godine, Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Kuvajt

Botuar më 12/02/2019

Hotel Arberia Kërkon të punësojë Sanitare

Lavanterie, hoteli., Adresa: Rr. “Elbasanit”, prane Ambasades Kuvajt

Botuar më 12/02/2019