Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

HOTEL MURATAJ Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri 40 vje. Puna turni II (16.00-24.00) me page 28.000 leke, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 24/01/2019

HOTEL RESTORANT NE ITALI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te dije gjuhen italiane, me eksperience pune. Mosha 20-40 vjec. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: Cervia (RA), Italia

Botuar më 22/01/2019

HOTEL Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha deri ne 40 vjec. Me eksperience pune, paga e kenaqshme +siguracione, Adresa: Tek Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 22/01/2019

Kerkohet Roje

HOTELI. Orari 20.00 deri 08.00 Paga 2000 leke, Adresa: tek liqeni artificial 100 metra larg pikes konad

Botuar më 22/01/2019

Hotel Colosseo Tirana Kërkon të punësojë Pastiçiere

/Pergjegjese per mengjesin. Me eksperience pune. Ofrojme kushte mjaft te mira pune. Personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Tiranë

Botuar më 21/01/2019

Hotel Brilant Kërkon të punësojë Pastruese

Hoteli. Puna turni I dhe II.Paga 26.000 leke+siguracion, Adresa: Te interesuarat te paraqiten ne: Hotel Brilant, Rr. “Elbasanit”, perballe Pallatit te Brigadave

Botuar më 21/01/2019

KERKOHET Operator

/ Operatore turizmi, te kete 2 vjet eksperience pune ne fushen turistike. Te interesuarit te kontaktojne ose te na dergojne e-mail ne adresen

Botuar më 15/01/2019

KERKOHET Recepsionist

Me eksperience pune ne fushen e hotelerise. Te interesuarit te kontaktojne ose te na dergojne e-mail ne adresen

Botuar më 15/01/2019

KERKOHET Pastruese

Me eksperience pune ne fushen e hotelerise. Te interesuarit te kontaktojne ose te na dergojne e-mail ne adresen

Botuar më 15/01/2019

Kerkohet Arkitekt

Ose Arkitekte. Me eksperience pune ose edhe student te vitit te trete arkitekture. Te zoteroje programet e arkitektures dhe 2 D dhe 3D. Te interesuarit te dergojne Cv dhe nje prezantim te puneve te tyre ne

Botuar më 15/01/2019