Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI BLU KAMEZ

AFER FABRIKES EVEREST | 510 M2 | 35.700 Euro

Shitet truall, 510 M2, parcele e rregullt katrore, me hipoteke

Botuar më 15/11/2019
35.700,00 euro

RINAS

ne veri te aeroportit | 20.000 M2 | 840.000 Euro

Kembehet truall sipas vleres se tokes, 20.000 M2

Botuar më 14/11/2019
42,00 euro/m²

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 45.000 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/11/2019
45.000,00 euro

DURRES PRANE AUTOSTRADES

Autostrada | 3.000 M2 | 33.000.000 Leke

Ne Durres prane Autostrades SHITET toke me siperfaqe 3.000 m2 me permasa 30 m x 100 m. Toka ka komunikim me autostraden dhe me Unazen e Durresit dhe eshte e pershtateshme per ndertime industriale dhe kapanone.Cmimi 33.000.000 leke.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E=mail. onlineprona@gmail.com, 3.000 M2, 1 ambjent, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/11/2019
33.000.000 leke

SHKOZE

Prapa Uzines se Autotraktoreve, segmenti Materniteti i Ri-Uzina e Autotraktoreve | 7.000 M2 | 1.400.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim truall, 7.000 M2, me hipoteke, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti

Botuar më 12/11/2019
1.400.000,00 euro

NE VAQARR

Prane rruges | 3.600 M2 | 270.000 Euro

Shitet truall me forme shume te rregullt. Me hipoteke, 3.600 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 12/11/2019
270.000,00 euro

NE VAQARR

Prane rruges | 3.600 M2 | 270.000 Euro

Shitet truall me forme shume te rregullt. Me hipoteke, 3.600 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 12/11/2019
270.000,00 euro

BUZE AUTOSTRADES TIRANE-KASHAR,

PRANE RADIOSTACIONIT | 11.000 M2 | 1.650.000 Euro

Ne nje nga zonat mjaft te kerkuara per toka per ti zhvilluar ne menyra te ndryshme. Shitet 9000 m2 truall (34m x 265m) ose 11.000 m2 truall (46 x 240m). Mjaft te pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Me certifikate pronesie, 11.000 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 12/11/2019
1.650.000,00 euro

BUZE AUTOSTRADES TIRANE – DURRES

PRANE CASA ITALIA | 9.300 M2 | 2.325.000 Euro

Toke ne shitje me siperfaqe (60 x 155m) buze rruges tek brezi i pare i autostrades Tirane-Durres. Me hipoteke, 9.300 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 12/11/2019
2.325.000,00 euro

NE KASHAR, 500 METRA NGA AUTOSTRADA TIRANE – DURRES,

MBIKALIMI DREJT AEROPORTIT “NENE TEREZA” | 6.890 M2 | 410.000 Euro

Shitet toke e pershtatshme per ndertim vilash ose sherbime te ndryshme qe ka nevoje zona si shkolla, kopshte, qender per moshat e treta, etj. Me hipoteke, 6.890 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 12/11/2019
410.000,00 euro
)