Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! BERXULLE, NE RRUGE KRYESORE,

rruga per ne Rinas, | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, 8.500 M2, dokumenta te rregullta me hipoteke.

Botuar më 18/03/2019
467.500,00 euro

OKAZION! BERXULLE, NE RRUGE KRYESORE,

rruga per ne Rinas, | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, 8.500 M2, dokumenta te rregullta me hipoteke.

Botuar më 18/03/2019
467.500,00 euro

KASHARE

Tirane | 2.000 M2 | 20.000 Euro

Shitet toke are fushe, 2.000 M2, uje dhe drita, dokumenta te rregullta. Shitet per arsye shendetesore

Botuar më 18/03/2019
20.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 500 M2 | 40.000 Euro

SUPER ZONE NDERTIMI.ME HIPOTEKE, 500 M2, PARCELE E RREGULLT KATRORE

Botuar më 18/03/2019
40.000,00 euro

PLAZH DURRES

Ura e Dajlanit | 2.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet truall, 2.000 M2, tarrace, vendparkim, kopesht, Me pare ka qene restorant ( ndertese 1-kateshe me tarrace) Zona figuron me leje ndertimi

Botuar më 18/03/2019
2.000.000,00 euro

PETRELE, PRANE MIDIS LOKAL OKTAPODIT

dhe restorant Elvisit | 4.000 M2 | 360.000 Euro

Shitet toke, 4.000 M2, Me dokumenta te rregullta hipotekore, çertifikate pronesie.

Botuar më 18/03/2019
360.000,00 euro

MEZEZ

sapo kalon Top Channel | 470 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet truall ndertimi, 470 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 16/03/2019
4.500.000 leke

DAMIAN,

ne fushe | 5.000 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera toke are (mundesi shitje), 5.000 M2

Botuar më 16/03/2019
10.000 leke/m²

FIER

100m siper ktheses Patos | 14.000 M2 | 210.000 Euro

Shitet toke, 14.000 M2, buze rruge, e shtruar me cakull dhe e rrethuar totalisht me mur ndares, e favorshme per ndertimin e objekteve per biznese, parkim mjetesh, me dokumenta te rregullta

Botuar më 15/03/2019
210.000,00 euro

SAUK,

jepet me % ndertimi ose | 840 M2 | 134.400 Euro

Shitet toke, 840 M2, me certificate pronesie, me studim PDV.

Botuar më 15/03/2019
134.400,00 euro

VORE, RRETH 100M LARG RRUGES KRYESORE,

afer doganes, | 12.000 M2 | 144.000 Euro

Shitet toke, 12.000 M2, Me çertifikate pronesie (me 1 pronar). E pershtatshme per magazine, shtepi banimi, vila, ullishte, pemtore, etj.

Botuar më 15/03/2019
144.000,00 euro