Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SAUK

Sauk | 470 M2 | 30.000 Euro

Toka ndodhet në zonën e Saukut në afërsi të rrugës së “Daxhit”. Ka sipërfaqe totale prej 470m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. Zonë e përshtatshme për ndërtim dhe biznes. Për më tepër na kontaktoni!, 470 M2

Botuar më 13/12/2018
30.000,00 euro

DAJT

Lanabregas, buze rruges se vjeter per tek gurorja | 500 M2 | 35.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me çertifikate pronesie te rregullt, i pershtatshem per ndertim. (Mund te kembehet dhe me makine ose ap. kundrejt vleres)

Botuar më 13/12/2018
35.000,00 euro

SHITET TOKE ME HIPOTEKE NE DAJT!

Dajt kryqezim rruge pa vajtur ne Surrel | 1.000 M2 | 60.000 Euro

Ne Prisk shitet toke me sip., 1.000 M2, me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
60.000,00 euro

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/12/2018
824.600,00 euro

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/12/2018
824.600,00 euro

KASHAR 2

City Park | 9 Dylym | 18.000.000 Leke

Shitet toke, 9 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 12/12/2018
18.000.000 leke

MAMINAS, DURRES

Prane rruges kryesore | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke truall ne Maminas. Toka ka një sipërfaqe prej 3000 m2 me akses shume te mire me rrugen kryesore. E pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti. Terreni eshte mjaft i pershtatshem per ndertim. Disponon dokumentacion të rregullt pronësie, 3.000 M2

Botuar më 12/12/2018
300.000,00 euro

FSHATI MARQINET - TIRANE

5M LARG AUTOSTRADES | 10.000 M2 | 500.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2

Botuar më 12/12/2018
500.000,00 euro

BALDUSHK,

ne zone te mire, | 3.000 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 3.000 M2, me hipoteke. E peshtatshme per çdo lloj biznesi.

Botuar më 12/12/2018
60.000,00 euro

GURRAS

ZAGORCAN | 3.500 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke, 3.500 M2, i përshtatshëm per biznes si edhe per toke bujqesore. Me certifikate pronesie

Botuar më 11/12/2018
70.000,00 euro