Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE KRYEZI I POSHTEM, TIRANE

siper resortit Panto | 3.000 M2 | 47.000 Euro

Shitet truall ndertimi me siperfaqe nga 1000 deri ne 3000 m², 3.000 M2, Vendodhja es...

Botuar më 19/05/2019
47.000,00 euro

OKAZION!!! BERXULLE, RRUGA PER NE RINAS,

ne rruge kryesore | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, sip, 8.500 M2, me hipoteke. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafo...

Botuar më 16/05/2019
467.500,00 euro

FUSHE PREZE

Fushe Preze | 7.000 M2 | 189.000 Euro

OKAZION!!!!!! Ne Tirane ne Fushe Preze ne rrugen Rinas-Ahmetaq SHITET toke me siperfaqe 7.000 m2. Toka ndodhet ne zone te studiuar per kapanone dhe ndertime industriale gjithashtu disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 27 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 7.000 M2

Botuar më 20/05/2019
189.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

afer Everest, zone per ndertim | 500 M2 | 40.000 Euro

Shitet truall, 500 M2, me hipoteke, forme e rregullt katrore

Botuar më 20/05/2019
40.000,00 euro

NE KRYEZI I POSHTEM, TIRANE

siper resortit Panto | 3.000 M2 | 47.000 Euro

Shitet truall ndertimi me siperfaqe nga 1000 deri ne 3000 m², 3.000 M2, Vendodhja eshte fantastike! I pershtatshem per kampus, resort me shtepi druri etj. Cmimi per 3000 m² = 47.000 euro. per 1000 m² = 18000 euro i padiskutueshem

Botuar më 19/05/2019
47.000,00 euro

NE ZONEN E SANATORIUMIT

prane qendres se Autizmit, Collak | 1.000 M2 | 100.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 1.000 M2, E rrethuar dhe shume e pershtatshme per 2 vila banimi. Me hipoteke. Me uje dhe drita. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 18/05/2019
100.000,00 euro

GOLEM

prane komplekseve te plazhit | 3.464 M2 | 173.200 Euro

Shitet truall ndertimi, 3.464 M2, me certifikate pronesie. Mund te shfrytezohet per komplekse ndertimi

Botuar më 18/05/2019
173.200,00 euro

SAUK

tek Xibraket | 400 M2 | 100.000 Euro

Shitet toke, 400 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/05/2019
100.000,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE FUSHE KRUJE

60m nga rruga kryesore | 8.000 M2 | 200.000 Euro

Me rruge me vhte. me dokumenta te rregullta, 8.000 M2, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi si: rezifdence, vila etj

Botuar më 18/05/2019
200.000,00 euro

ARAPAJ

ne durres | 400 M2 | 15.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 400 M2, me hipoteke

Botuar më 17/05/2019
15.000,00 euro

RR. SOKOL OLLDASHI

Tale, Lezhe, 2.3 km nga bregdeti | 8 M2 | 208 Euro

Shitet truall ndertimi, buze rruge, 8 M2, i mobiluar, gjendja: e re, me dokumenta te rregullta, sherben per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/05/2019
208,00 euro

FARKE E MADHE

pamje nga Dajti | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet truall i cili mund edhe mund te ndahet, 3.000 M2

Botuar më 17/05/2019
300.000,00 euro