Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FIRMA E NDERTIMIT "PESE VELLEZERIT"

kerkon te blej | 1.200 M2 | 1 Leke

Truall ndertimi me siperfaqe nga 600m² deri, 1.200 M2, me % me pronarin e toke Munde...

Botuar më 17/06/2018
1 leke

TALE,

Lezhe, ne shkollen 9 vjeçare Tale, largesia nga uji i detit rreth 500-600m | 4.000 M2 | 25.000 Euro

Shitet toke truall, 4.000 M2, me çertifikate pronesie (shitet dhe e ndare ne dy pjese). Çmimi per 1 dylym

Botuar më 22/06/2018
25.000,00 euro

PERBALLE NENSTACIONIT ELEKTRIK,

Kashari 1, tek Posta | 1.500 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, me dokumenta te rregullta. Uje, drita dhe rruge e asfaltuar

Botuar më 22/06/2018
40,00 euro/m2

TIRANE

Peze Helmes | 9.000 M2 | 315.000 Euro

Shitet truall i pershtatshem per ndertim per biznes apo banim. Toka ndodhet prane rruges kryesore, buze liqenit te zones dhe ofron pamje panoramike., 9.000 M2, E pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Mundesi per shitje edhe ne pjese me te vogla ( 2000m2)

Botuar më 22/06/2018
35,00 euro/m2

SHKOZET, DURRES

60 m nga rruga kryesore | 735 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke, 735 M2, gjendja: e mire

Botuar më 22/06/2018
125.000,00 euro

RINAS

AEROPORT | 4.000 M2 | 150.000 Euro

Shitet truall 1000 m² me sip totale toke, 4.000 M2, dhe ndertese dy kateshe 250 m² me dokumenta te rregullta . Aktualisht eshte ne aktivitet, bar, restorant, makina me qera, lavazh. Jepet edhe me qera

Botuar më 21/06/2018
150.000,00 euro

AUTOSTRADA DURRES TIRANE

fshati Marikaj | 1.500 M2 | 110.000 Euro

Shitet truall, 1.500 M2, me dokumenta te rregullta ose nderrohet me ap ne Tirane

Botuar më 21/06/2018
110.000,00 euro

LANABREGAS

Lanabregas | 10.000 M2 | 220.000 Euro

Shitet toke, ne zonen e Lanabregas. Kjo zone ka marre shume zhvillim kohet e fundit pasi eshte shume atraktive per ndertime dhe investime te huaja. Realpas ka nje super okazion per klientet : Siperfaqe : 10000 m2 Cmimi: 22 Euro/m2 (Cmimi i zones eshte mesatarisht 50 Euro/m2) Shenim: me Hipoteke dhe e kthyer ne zone te pershtatshme per ndertim., 10.000 M2

Botuar më 21/06/2018
220.000,00 euro

RR. "THANAS ZIKO", MBRAPA VILES GOLD,

ne nje zone shume te mire dhe te qete, | 85 M2 | 40.000 Euro

Shitet truall per ndertim, 85 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Shitet per arsye familjare

Botuar më 21/06/2018
40.000,00 euro

KASHAR, KM. 7

500m larg autostrades | 3.700 M2 | 120.000 Euro

Shitet truall, 3.700 M2, 80.000 Euro pa dokumenta dhe me dokumenta

Botuar më 21/06/2018
120.000,00 euro

BERAT,

tek Xhamia, | 63 M2 | 2.000.000 Leke

Shitet toke, 63 M2, me hipoteke

Botuar më 20/06/2018
2.000.000 leke