Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MEZEZ

afer Top Channel | 3.000 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera toke, 3.000 M2, e shtruar, e gatshme per biznes

Botuar më 21/02/2019
1.000,00 euro

FSHATI MARQINET - TIRANE,

5M LARG AUTOSTRADES, | 10.000 M2 | 500.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2

Botuar më 20/02/2019
500.000,00 euro

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter, | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 20/02/2019
20.000.000 leke

RR. DON BOSKO

tek ish Uzina Partizani | 2.000 M2 | 900.000 Euro

Shitet truall ndertimi se bashku me kapanone, 2.000 M2, me PDV-1 per ndertim

Botuar më 20/02/2019
900.000,00 euro

DURRES

rruga Kulla e Sahatit | 500 M2 | 21.999 Euro

Shitet truall, 500 M2

Botuar më 20/02/2019
21.999,00 euro

GJIRI I LALEZIT

Shen Pjeter | 540 M2 | 82.000 Euro

Shite truall, 540 M2, me dokumenta te rregullta, me plan urbanistik, 3+1 kate

Botuar më 20/02/2019
82.000,00 euro

RROGOZHINE, PRANE QENDRES,

buze rruge, | 1.040 M2 | 20.800.000 Leke

Shitet toke, 1.040 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. I pershtatshem per ndertim ose ngritje biznesi privat.

Botuar më 20/02/2019
20.800.000 leke

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie. E-mail: kkalafatas@aol.com / evrofoam_albafoam@yahoo.gr

Botuar më 19/02/2019
824.600,00 euro

NE ZONEN E SANATORIUMIT

prane qendres se Autizmit, Collak | 700 M2 | 70.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 700 M2, E rrethuar dhe shume e pershtatshme per vile banimi. Me hipoteke. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 19/02/2019
70.000,00 euro

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 45.000 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/02/2019
45.000,00 euro