Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION! TEK LIQENI I GJOKES

City Park | 5.400 M2 | 70.000 Euro

Shitet toke are, 5.400 M2, toka pozicionon te gjitha dokumentat e nevojshme

Botuar më 25/05/2020
70.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

afer Globe | 300 M2 | 95.000 Euro

Shitet toke, 300 M2, mundesi per ndertim pallati, me hipotek

Botuar më 24/05/2020
95.000,00 euro

NE HIMARE, 5 MIN LARG NGA QENDRA

BUZE RRUGE KRYESORE | 600 M2 | 75.000 Euro

Shitet toke, 600 M2, e pershtatshme per ndertim hoteli ose apartamentesh (ose komplekse). Mundesi kembimi me dyqan / njesi komerciale ne Tirane. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit

Botuar më 24/05/2020
75.000,00 euro

YZBERISHT

afer karburantit | 700 M2 | 700.000 Euro

700 M2

Botuar më 22/05/2020
700.000,00 euro

VORE

vore | 1.300 M2 | 10.000.000 Leke

Ne vore ,fshati Mucaj,550 metra larg autostrades shitet toke me siperfaqe 1300m2 ,buze rruge ,prone e pershtatshme per ndertim vile ,magazine,mundesi nderrimi me apartament/dyqan ne Tirane ,makine, 1.300 M2

Botuar më 22/05/2020
10.000.000 leke

VORE

vore | 4.000 M2 | 260.000 Euro

Shitet toke me siperfaqe 4000-15000m2 me certifikate pronesie,brezi i dyte,toke e sheshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme 65euro/m2 bejme nderrime me prona ne Tirane, 4.000 M2

Botuar më 22/05/2020
260.000,00 euro

BERZHITE PRANE PALMANOVES

Berzhite prane Palmanoves | 4.000 M2 | 260.000 Euro

Ne Tirane ne Berzhite prane Palmanoves SHITET toke me siperfaqe 4.000 m2. Toka eshte e pershtateshme per ndertim vilash ose per qellime te tjera. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 260.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 4.000 M2

Botuar më 20/05/2020
260.000,00 euro

SUPER OFERTE VETEM PER PAK DITE!!! NE HIMARE, ME PAMJE NGA DETI

afer Llamanit, afer detit | 10.000 M2 | 450.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2, e pershtatshme per ndertim vilash ose mundesi per komplekse te ndryshme. Me dokumenta sipas ligjit 7501. Cmimmi okazion nga 60 Euro ne 45 Euro/m²

Botuar më 20/05/2020
450.000,00 euro

FARKE

Liqeni i Farkes | 5.000 M2 | 300.000 Euro

Toka eshte 5000 m2 , ku me shume se gjysma eshte e pershtatshme per ndertim vilash deri ne 3 kate . Ka pamje nga liqeni i Farkes dhe siguron akses direkt ne Unazen e Re qe po ndertohet . Dokumentacioni i pronesise eshte ne proces. Cmimi okazion., 5.000 M2

Botuar më 20/05/2020
300.000,00 euro

FARKE

Liqeni i Farkes | 4.000 M2 | 400.000 Euro

Toka eshte e gjitha me njolle te kuqe , pra e pershtatshme per ndertim vilash deri ne 2 kate . Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe larg zhurmave dhe zmogut te qytetit. Ka pamje nga liqeni i Farkes. Per me shume informacion na kontaktoni., 4.000 M2

Botuar më 20/05/2020
400.000,00 euro
)