Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PEZE HELMES

Frigo Food | 9.000 M2 | 342.000 Euro

Shitet Toke pemtore e pajisur me dokumentacion te rregull pronesie. Ka te gjitha facilitetet rruga asfalt energji elektrike uj etj, 9.000 M2

Botuar më 05/07/2020
342.000,00 euro

SAUK

Sauk | 3.000 M2 | 149.000 Euro

Shitet toke ne Sauk. Forme e rregullt gjeometrike, 3.000 M2

Botuar më 04/07/2020
149.000,00 euro

ARMATHE, DURRES

Durres | 4.500 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet toke, 4.500 M2, Me certifikate pronesie. Vreshte dhe ullishte ne prodhim prej 7 vitesh. Shume e pershtatshme per truall. Uje dhe drita. Ndodhet prane zones se Gjirit te Lalzit, 4.500 M2

Botuar më 04/07/2020
7.000.000 leke

RRUGA 3 DËSHMORËT, YZBERISH, TIRANË

Pranë Casa Italia | 7.500 M2 | 130 Euro

Truall ndërtimi i përshtatshëm për objekte banimi apo biznese, 7.500 M2

Botuar më 03/07/2020
130,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 03/07/2020
45.000.000 leke

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 03/07/2020
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 10.000.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 03/07/2020
10.000.000 leke

7 KM NGA QENDRA TREGTARE TEG

BUZË RRUGES TIRANE-ELBASAN | 2.500 M2 | 175.000 Euro

Shitet toke, 2.500 M2, dokumenta të rregullta te vjetra dhe te reja, toke e trasheguar. Shitet edhe e ndare ne 2 pjese. Mundesi investimi per biznese te ndryshme

Botuar më 03/07/2020
175.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE -VORE

prane QTU | 2.900 M2 | 275.500 Euro

OKAZION Shitet Toke rresht i dyte nga rruga dytesore, buze rruge me asfalt, siperfaqe 2900 m2 me Hipoteke, e vlefshme per ndeertim industrial, fabrike, magazine etj. Cmimi 95 Euro/m2., 2.900 M2

Botuar më 03/07/2020
275.500,00 euro

KSAMIL

Ksamil | 410 M2 | 300.000 Euro

Truall ne shitje me leje ndertimi per hotel me vendodhje ne Ksamil.Trualli ka leje ndertimi mbi 1000m2 per hotel me pishine dhe ndodhet ne ane te rruges kryesore ne qender te Ksamilit.Trualli ka nje sip, 410 M2, Me certifikate pronesie.

Botuar më 03/07/2020
300.000,00 euro
)