Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NDERMJET SPILLESE DHE PLAZHIT GJENERALIT

tek guri i lemuar Kavaje250-300m larg detit | 3.800 M2 | 171.000 Euro

Shitet toke, 3.800 M2

Botuar me 20/10/2018
45,00 euro/m2

NE IBE

Ne Ibe | 14.000 M2 | 49.000 Euro

Ne Ibe, Shiten Tokat Buze Autostrades me siperfaqe 1400 m2, 1400 m2, 1575 m2, 8610 m2, 2000 m2, 3705 m2. Disponojn dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Arsilden ne numrin e telefonit +355675088801 per te realizuar nje vizite ne keto prona ose ne prona te ngjashme., 14.000 M2 - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
49.000,00 euro

PEZE HELMES

tek blloku i vilave | 1.800 M2 | 153.000 Euro

Shitet toke, 1.800 M2, shitet e rrethuar me mure dekorative,uje drita 24 ore,rruge e asfaltuar

Botuar me 20/10/2018
85,00 euro/m2

RR.GJIN GJONI

Selite | 330 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 330 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar me 20/10/2018
60.000,00 euro

NE PALASE

NE Palase | 7.000 M2 | 840.000 Euro

Ne Palase Shitet Toke 7000m2. Ndodhet 400 meter larg bregut te detit, buze rruge. Ka sherbimin e ujit dhe elektrikut. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te ralizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Jonen ne numrin +355698977987., 7.000 M2 - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
840.000,00 euro

NE SANATORIUM

Prane shkolles "Euro Lingua" | 536 M2 | 4.288.000 Leke

536 M2, me dokumenta te rregullta, hipoteke.

Botuar me 19/10/2018
8.000 leke/m2

VORE

Prane Cagatay Logistics | 7.000 M2 | 350.000 Euro

Shitet toke, 7.000 M2, me çertifikate pronesie, zone industriale. E pershtatshme per ndertime te ndryshme

Botuar me 19/10/2018
50,00 euro/m2

DAJT

Lanabregas, buze rruges se vjeter per tek gurorja | 500 M2 | 35.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me çertifikate pronesie te rregullt, i pershtatshem per ndertim. (Mund te kembehet dhe me makine ose ap. kundrejt vleres)

Botuar me 19/10/2018
70,00 euro/m2

KAMEZ

ne qender | 400 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet truall, 400 M2, me dokumenta

Botuar me 19/10/2018
5.500.000 leke

RINAS

buze rruge | 10.000 M2 | 600.000 Euro

Shitet truall, 10.000 M2, me certifikate pronesie. E rrethuar

Botuar me 19/10/2018
60,00 euro/m2