Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 2.500 M2 | 162.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 2500m2 me Cmim 65euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692021015, 2.500 M2

Botuar më 01/08/2021
162.500,00 euro

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 5.500 M2 | 522.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 5500m2 me Cmim 95euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr:0692021015, 5.500 M2

Botuar më 01/08/2021
522.500,00 euro

TOKE PER INVESTIM NE SHITJE NE ZONEN E XHAFZOTAJ NE DURRES ID (4191028)

Ne zonen e Xhafzotaj ne Durres | 13.500 M2 | 310.500 Euro

Shitet toke per investim ne brezin e dyte, siperfaqja 13500 m², me dokumentacion te rregullt, e diskutueshme dhe per klering 60% e vleres dhe pjesa tjeter cash., 13.500 M2, Property ID : 4191028 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
310.500,00 euro

TOKE NE SHITJE NE PICAR PRANE VORES NE TIRANE (ID 4191022 )

Ne Picar prane Vores | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke Are 1000 m², toka ndodhet buze rruge dhe eshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme si ,magazine , show room ose vila ., 1.000 M2, Property ID : 4191022 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
40.000,00 euro

SHITET TOKE NE NE RRUGEN PASHO HYSI PRANE KOMPLEKSIT MAGDALEM NE ALI DEMI 1000 M2 (ID4191026 )

Rr. Pasho Hysi ne Ali Demi, Mbrapa Magdalem | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet Toke me siperfaqe 1000 m², me hipotek, 1.000 M2, Property ID : 4191026 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
70.000,00 euro

*OKAZION* TOKE NE SHITJE ME PROJEKT DHE LEJE NDERTIMI PER MAGAZINE NE AFERSI TE VORES (ID 4191035)

Ne afersi te Vores, | 5.150 M2 | 350.000 Euro

Shitet toke me cmim OKAZION, siperfaqa 5150 m² me hipoteke, me akses direkt ne rruge. Aktualisht prona ka nje studim dhe projekt te perfunduar per tu ndertuar magazine, dhe eshte miratuar leja e ndertimit nga bashkia. Pozicioni i tokes, projekti i gatshem si edhe leja e miratuar per ndertim e bejne kete nje mundesi fantastike per investim nga ku mund te meren 3500 euro qera ne muaj.Cmimi 350000, 5.150 M2, Property ID : 4191035www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
350.000,00 euro

TOKE NE SHITJE NE ZONEN E KASHARIT PRANE CASA ITALIA (ID 4191039).

Ne zonen e Kasharit prane Casa Italia, | 16.000 M2 | 2.080.000 Euro

Shitet toke per investim, siperfaqja 16000 m², me hipoteke, e rrethuar.Cmimi 130 euro/m² ., 16.000 M2, Property ID : 4191039 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
2.080.000,00 euro

TUFINE, AFER RRUGES MYSLYM KETA SHITET TOKE TRUALL (ID 4191021)

Tufine, afer rruges Myslym Keta, | 210 M2 | 37.000 Euro

Shitet toke truall me siperfaqe 210 m2 me hipoteke, rast shume i mire per investim, mund behet shtepi ose dyqan buze rruges, pershtatshme per lavazh etj.Shitet 37000 euro, 210 M2, Property ID : 4191021 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/08/2021
37.000,00 euro

SHITET TOKE ME ÇMIM OKAZION!! MBI LIQENIN ARTIFICIAL,

tek Kodrat e Saukut te vjeter | 960 M2 | 160.000 Euro

Shitet toke me hipotke, 960 M2, çertifikate pronesie.

Botuar më 31/07/2021
160.000,00 euro

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 2.500 M2 | 162.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 2500m2 me Cmim 65euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692021015, 2.500 M2

Botuar më 31/07/2021
162.500,00 euro
)