Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "28 NENTORI"

Kashar, perballe QTU-se, buze rruges dytesore | 2.500 M2 | 750000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Truall ndertimi
Rr. "28 Nentori", Kashar, perballe QTU-se, buze rruges dytesore, 2.500 M2, 750.000 euro
Përshkrim

Rr. "28 Nentori", Kashar, perballe QTU-se, shitet toke, 2.500 M2, me projekt 4 katesh, i perfshtatshem per cdo lloj biznesi. dokumenta te rregullta, me certifikate pronesie, uje dhe drita 24h, brenda ketij trualli ndodhen nje shtepi nje kateshe.

300,00 euro/m²

Botuar më 19/08/2019

Telefon