Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! BERXULLE, NE RRUGE KRYESORE,

rruga per ne Rinas, | 8.500 M2 | 467.500 Euro

Shitet toke, 8.500 M2, dokumenta te rregullta me hipoteke.

Botuar më 18/03/2019
467.500,00 euro

VORE

Ne Gjokaj, Vore shitet toke 5120 m2. Toka ndodhet afer autostrades Tirane~Durres dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Eshte e pajisur me dokument pronesie. Cmimi: 25 e | 5.120 M2 | 125.000 Euro

Vore, 5.120 M2 - Mei Realty

Botuar më 23/03/2019
125.000,00 euro

ALLIAS,

perbri rruges 5 Maji, | 500 M2 | 250.000 Euro

Shitet truall per ndertim, sip, 500 M2

Botuar më 23/03/2019
250.000,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS

km. 2, Berxull,, 200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 22/03/2019
78.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 500 M2 | 40.000 Euro

SUPER ZONE NDERTIMI.ME HIPOTEKE, 500 M2, PARCELE E RREGULLT KATRORE

Botuar më 22/03/2019
40.000,00 euro

SAUK I VJETER

Sauk i vjeter | 500 M2 | 65.000 Euro

Ne Tirane ne Sauk SHITET toke me siperfaqe 500 m2. Toka eshte e pershtateshme per ndertim shtepie dhe gezon dokumentacion te rregullt.Cmimi 65.000 euro. Per cdo infomacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 500 M2

Botuar më 21/03/2019
65.000,00 euro

PRISKE

Priske | 1.400 M2 | 5.000.000 Leke

Ne Tirane ne Priske SHITET toke me siperfaqe 1.400 m2. Toka ndodhet ne mes te ajrit te paster,gjelberimit dhe qetesise ne kodrat e Priskes,prane rruges dhe eshte e pershtatshme per ndertim vilash si dhe eshte e pajisur me Certifikate Pronesie.Cmimi 5.000.000 leke.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 1.400 M2

Botuar më 21/03/2019
5.000.000 leke

FUSHE PREZE

Fushe Preze | 7.000 M2 | 245.000 Euro

Ne Tirane ne Fushe Preze ne rrugen Rinas-Ahmetaq SHITET toke me siperfaqe 7.000 m2. Toka ndodhet ne zone te studiuar per kapanone dhe ndertime industriale gjithashtu disponon certifikate pronesie.Cmimi 35 euro/m2.Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail, 7.000 M2

Botuar më 21/03/2019
245.000,00 euro

NE KSAMIL

afer | 430 M2 | 50.000 Euro

Shitet truall, 430 M2, me leje legalizimi

Botuar më 21/03/2019
50.000,00 euro

FARKE E VOGEL

Farke e Vogel | 475 M2 | 38.000 Euro

Ne Tirane ne Farke te Vogel SHITET toke me siperfaqe 475 m2. Toka eshte me Certifikate Pronesie dhe eshte e pershtatshme per ndertim shtepie.Cmimi 38.000 euro.( nje pjese e vleres mund te nderrohet edhe me autoveture).Per cdo informacion kontaktoni ne:Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 475 M2

Botuar më 21/03/2019
38.000,00 euro

RRUGA 7 NENTORI MEZEZ

Rruga 7 Nentori Mezez | 2.500 M2 | 100.000 Leke

Ne Tirane ne zonen e Mezezit prane rruges kryesore jepet me QERA toke me siperfaqe 2.500 m2. Toka eshte e rrethuar me avlli dhe dere hekuri dhe eshte shume e pershtatshme per parking automjetesh, pike shitje inertesh ose pike shitje dru zjarri.Cmimi 100.000 leke/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 2.500 M2, gjendja: e mire

Botuar më 21/03/2019
100.000 leke/muaj