Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE

afer ures se Lanes | 120 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera truall, 120 M2, i pershtatshem per pike skrapi dhe depozitim inertesh te ndryshme ose parkim makinash

Botuar me 26/09/2018
18.000 leke

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 25/09/2018
95,00 euro/m2

RR. "PRENG JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet ose jepet me % truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m², dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar me 25/09/2018
20.000.000 leke

KASHAR, KODËR

rruga dytesore 500m sa kalon Pelikanin per ne qender te fshatit | 100 M2 | 180.000 Euro

Shitet 250 m² ndertese + truall, 100 M2

Botuar me 25/09/2018
180.000,00 euro

FIER

Rruga e Plykut, 500 metra nga qendra e Fierit | 2.600 M2 | 13.000 Euro

Shitet tokë, 2.600 M2, Dokumenta të rregullta. Ujë dhe drita pranë tokës

Botuar me 24/09/2018
13.000,00 euro

KASHAR 2

City Park | 9 Dylym | 18.000.000 Leke

Shitet toke, 9 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar me 24/09/2018
2.000.000 leke/dylym

NDERMJET SPILLESE DHE PLAZHIT GJENERALIT

tek guri i lemuar Kavaje250-300m larg detit | 3.800 M2 | 171.000 Euro

Shitet toke, 3.800 M2

Botuar me 24/09/2018
4,00 euro/m2

BULEVARDI BLU KAMEZ

prane fabrikes Everest | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall ndertimi, 500 M2, eketopih em

Botuar me 24/09/2018
85,00 euro/m2

AUTOSTRADA KORCE-DISHNICE

Ngjitur me fabriken Aleksia | 1.500 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet truall, 1.500 M2, i rrethuar me mure betoni. Ndodhet ne zone te studiuar, gati per ndertim

Botuar me 24/09/2018
3.000 leke/m2

PERBALLE ISH PROFARMES

Rruga Qemal Stafa | 394 M2 | 256.100 Euro

Shitet ose jepet per ndertim, 394 M2

Botuar me 24/09/2018
650,00 euro/m2