Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 500 M2 | 42.500 Euro

SUPER POZICION, 500 M2, ME HIPOTEKE

Botuar më 10/12/2018
42.500,00 euro

RRUGA "PAZHOKU" CERRIK

Karburant "Kastrati" | 3 Dylym | 5.000.000 Leke

Shitet toke me siperfaqe 3 dynym,e pershtatshme per ndertim.100 m nga rruga kryesore Cerrik-Gostime., 3 Dylym

Botuar më 10/12/2018
5.000.000 leke

RRUGA KORCE VOSKOPOJE

KM 6 | 5.000 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, me dokumenta te rregullta, brenda kesaj sip. ka nje objekt 1000 m². I rrethuar, uje, drita

Botuar më 10/12/2018
150.000,00 euro

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar më 10/12/2018
20.000.000 leke

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS, KM. 2, BERXULL,

200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 10/12/2018
78.000,00 euro

NE QENDER TE VORES

Buze autostrades Tirane-Durres | 10.500 M2 | 1.102.500 Euro

Shitet toke Me hipoteke, 10.500 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
1.102.500,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

PRANE FABRIKES EVEREST | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall ndertimi, 500 M2, me hipoteke

Botuar më 07/12/2018
42.500,00 euro

DURRES

500 m afer rreth rrotullimt ne Shkozet te Durresit, shitet toke , anes rruges kryesore | 425 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet truall afer rruges kryesore, 425 M2, me dokumenta te rregullta, uje dhe drita 24 ore. Mundesi kembimi me shtepi banimi ne pallat

Botuar më 07/12/2018
3.000.000 leke

NE SAUK

BRENDA NJE KOMPLEKSI CILESOR VILASH | 1.285 M2 | 192.750 Euro

Shitet toke. Me leje ndertimi per vile., 1.285 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
192.750,00 euro

NE VAQARR

Prane rruges | 3.600 M2 | 270.000 Euro

Shitet truall me forme shume te rregullt. Me hipoteke, 3.600 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 07/12/2018
270.000,00 euro