Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET TRUALL NDERTIMI ME SUPER CMIM! PRANE SPITALIT AMERIKAN 3

kthesa e Yzberisht | 1.650 M2 | 990.000 Euro

Shitet truall ndertimi me sip., 1.650 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 02/03/2021
990.000,00 euro

BERAT,

afer stadiumit Tomori ne Berat | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke ne Berat, me dokumenta te rregullta, 450 M2, I pershtatshem per biznes ose shtepi banimi. Uje dhe drita 24 ore

Botuar më 02/03/2021
6.000.000 leke

DURRES,

500 metra afer rrethrrotullimit ne Shkozet te Durresit | 450 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet toke ne Durres, 450 M2, me dokumenta te rregullta. Uje dhe drita 24 ore. I pershtatshem per shtepi banimi dhe biznes. Cel. 0672020325

Botuar më 02/03/2021
3.500.000 leke

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 02/03/2021
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 10.000.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 02/03/2021
10.000.000 leke

PRANE RROLLING HILLS

Toke ne shitje | 5.000 M2 | 500.000 Euro

Toke ne shitje prane Rolling Hills, 5.000 M2

Botuar më 02/03/2021
500.000,00 euro

KAMEZ

Kamez | 4.500 M2 | 157.000 Euro

Shitet toke ne Kamez., 4.500 M2

Botuar më 02/03/2021
157.000,00 euro

SHKOZET DURRES

Gjykata e apelit durres | 322 M2 | 35.000 Euro

Ne Durres ne Shkozet prane Gjykates se Apelit SHITET shtepi 121 m2 dhe truall 322 m2. Shtepia ndodhet buze asfaltit, me orientim shume te mire,ne zone te qete dhe eshte ne gjendje per tu rindertuar ose per tu ribere nga e para.Disponon CERTIFIKATE PRONESIE dhe dokumentacion te rregullt.Cmimi 35.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 322 M2, vendparkim, oborr, kopesht

Botuar më 02/03/2021
35.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT PRANE ASFALTIT

Kodra e Priftit prane asfaltit | 624 M2 | 198.000 Euro

Ne Tirane tek Kodra e Priftit buze asfaltit SHITET Truall me siperfaqe 624 m2. Trualli ka forme te rregullt drejtkendeshe dhe eshte i rrethuar me avlli per ndertim deri 5 kate Zone e qete dhe e pershtateshme per ndertim.Disponon CERTIFIKATE PRONESIECmimi 198.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected] com, 624 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/03/2021
198.000,00 euro

GJIRI I LALEZIT

GJIRI I LALEZIT | 503 M2 | 58.000 Euro

Ne Gjirin e Lalezit prane Rezidences Diamond SHITET toke me siperfaqe 503 m2. Toka ndodhet buze asfaltit, eshte e rrethuar dhe sherben per ndertim vile.Zone e qete, 2 min larg detit.Disponon CERTIFIKATE PRONESIECmimi 57.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 503 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 02/03/2021
58.000,00 euro
)