Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FARKE

Farke | 2.000 M2 | 160.000 Euro

Botuar më 10/06/2019
160.000,00 euro

SHKOZE

Prapa Uzines se Autotraktoreve, segmenti Materniteti i Ri-Uzina e Autotraktoreve | 7.000 M2 | 1.400.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim truall, 7.000 M2, me hipoteke, i pershtatshem per cfaredolloj aktiviteti

Botuar më 17/06/2019
1.400.000,00 euro

POGRADEC

rruga Drilonit, buze rruge | 1.400 M2 | 20.000 Leke

Shitet truall, 1.400 M2, dokumenta te rregullta.

Botuar më 17/06/2019
20.000 leke

BULEVARDI BLU KAMEZ

Afer Fabrikes Everest | 500 M2 | 35.000 Euro

Shitet trual ndertimi, 500 M2, Parcele e rregullt kartore, me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/06/2019
35.000,00 euro

KASHAR

Perballe Mercedes Kastrati ne gjysem koder | 750 M2 | 62.000 Euro

Shitet toke e pershtatshme per shtepi me pamje dhe qetesi me certificate pronesie, 750 M2

Botuar më 17/06/2019
62.000,00 euro

SHKEMBI I KAVAJES DURRES

Tek shinat e trenit | 600 M2 | 42.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 600 M2, Me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/06/2019
42.000,00 euro

OKAZION! DRITAS TAPIZE,

komuna Zallherr | 1.560 M2 | 4.680.000 Leke

Buze rruges kryesore, shitet toke me panorame nga liqeni, sip, 1.560 M2, me dokumenta te rregullta. Cmimi

Botuar më 16/06/2019
4.680.000 leke

NE ZONEN E MEZEZIT,

shitet | 26.000 M2 | 468.000 Euro

Truall me studim per vila, 26.000 M2, me hipoteke.

Botuar më 15/06/2019
468.000,00 euro

NE ZONEN E TOP CHANEL,

jepet me % ndertimi | 15.000 M2 | 1 Leke

Truall, 15.000 M2, me studim per 5-6 kate. Me certifikate pronesie.

Botuar më 15/06/2019
1 leke

LEZHE

Autostrada lezhe Tirane | 4.000 M2 | 140.000 Euro

Shiten toke, 4.000 M2, me certifikat pronesie

Botuar më 15/06/2019
140.000,00 euro

NE ZONEN E GJIRIT TE LALZIT,

buze rruge te asfaltuar dhe pishave | 10.000 M2 | 1 Leke

Shiten ose jepen me % ndertimi toke (truall) me sip. 6500, 8000m² dhe, 10.000 M2, me dokumenta te rregullta dhe me studim per ndertim deri ne 6 kate.

Botuar më 15/06/2019
1 leke