Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPANIA ANA KONSTRUKSION KERKON TRUALL PER NDERTIM PALLATI NE TIRANE!!

Me % ne cdo zone te Tiranes. | 10.000 M2 | 1 Leke

Me sip. 1500 -, 10.000 M2, PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:

Botuar më 24/09/2020
1 leke

COLLAK PRANE SANATORIUMIT

Prane Sanatoriumit | 1.000 M2 | 120.000 Euro

Shitet truall, 1.000 M2, Me hipoteke, E pershtshme per ndertimin e dy vilave. Uje dhe drita, e rrethuar me avlli. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare.

Botuar më 26/09/2020
120.000,00 euro

PASKUQAN 2 NE RRUGEN AGIM NIVICA

Rr Agim Nivica krahu i djathte eshte parcela e rrethuar me avlli | 500 M2 | 3.000.000 Leke

Ka 2 dhoma anesore te ndertuara, te ndara dhe te pabanuara, eshte ne proces legalizimi, 2 dhomat jane te paguara ndersa parcela nuk eshte e paguar,, 500 M2

Botuar më 26/09/2020
3.000.000 leke

GJIRI I LALEZIT

GJIRI I LALEZIT | 503 M2 | 58.000 Euro

Ne Gjirin e Lalezit prane Rezidences Diamond SHITET toke me siperfaqe 503 m2. Toka ndodhet buze asfaltit, eshte e rrethuar dhe sherben per ndertim vile.Zone e qete, 2 min larg detit.Disponon CERTIFIKATE PRONESIECmimi 57.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 503 M2, 1 ambjent, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/09/2020
58.000,00 euro

GJEPALAJ

Shijak | 6.000 M2 | 65.000 Euro

Shitet toke ne fashtin Gjepalaj - Shijak. Toka ka pozicion te mire per aktivitete te ndryshme.E mbjelle me ullishte. Ka pus dhe eshte e rrethuar me mur me themele betoni., 6.000 M2, AGJENCIA SHPIA24

Botuar më 25/09/2020
65.000,00 euro

BALDUSHK, BUZE RRUGES KRYESORE,

shitet | 3.000 M2 | 75.000 Euro

Toke, 3.000 M2, me dokumenta te rregullta. Lejohet per ndertim me konstruksion druri. E pershtatshme dhe per biznese te tjera.

Botuar më 25/09/2020
75.000,00 euro

KASHAR 2

City Park | 9 Dylym | 22.500.000 Leke

Shitet toke, 9 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 25/09/2020
22.500.000 leke

SUPER OKAZION NE KAMEZ!!!

prane shkolles private Elina, mbrapa bashkise se Kamzes | 300 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke, 300 M2, gjendja: shume e mire, me dokumenta te rregullta, hipoteke, e pershtatshme per ndertim

Botuar më 25/09/2020
3.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 10.000.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 24/09/2020
10.000.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 24/09/2020
3.000.000 leke

SUPER OKAZION NE KORCE !!!!

ne hyrje te rruges kur shkon ne Voskopoje | 7.466.6 M2 | 67.199.400 Leke

Shitet truall, 7.466.6 M2, me dokumenta te rregullta, zone e vleresuar nga shteti, me hipoteke

Botuar më 24/09/2020
67.199.400 leke
)