Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA DYTESORE TIRANE DURRES

Rruga Dytesore Tirane Durres | 13.200 M2 | 1.254.000 Euro

Ne Tirane ne Domje prane rruges dytesore TR-DR SHITET toke 13.200 m2. Toka ndodhet ne zone industriale me koeficent dhe intensitet te larte ndertimi ku mund te ndertohen kapanone, magazina, fabrika prodhimi etj. si dhe ndodhet buze asfaltit me hyrje dalje per trajlera dhe kamiona. Disponon Certifikate Pronesie dhe ka mundesi ndarje.Cmimi 95 euro/m2.Info Cel.0684109062, onlineprona@gmail.com, 13.200 M2

Botuar më 30/05/2020
1.254.000,00 euro

SUPER OFERTE VETEM PER PAK DITE!!! NE HIMARE, ME PAMJE NGA DETI

afer Llamanit, afer detit | 10.000 M2 | 450.000 Euro

Shitet toke, 10.000 M2, e pershtatshme per ndertim vilash ose mundesi per komplekse te ndryshme. Me dokumenta sipas ligjit 7501. Cmimmi okazion nga 60 Euro ne 45 Euro/m²

Botuar më 30/05/2020
450.000,00 euro

PERBALLE QTU NE YRSHEK TIRANE

Perballe QTU ne Yrshek Tirane | 900 M2 | 85.000 Euro

Ne Tirane perballe QTU SHITET toke me sip 900 m2. Toka ndodhet ne gjysem lartesie kodre, e rrethuar, uje dhe energji elektrike,e mbjelle me ullinj dhe drure frutore,makina shkon deri brenda saj me rruge te shtruar,pamje panoramike dhe orientim te mire kundrejt diellit.Eshte per ndertim vile dhe disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 85.000 euroInfo Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 900 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, 1 banjo, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/05/2020
85.000,00 euro

SURREL

buze rruge | 1.600 M2 | 25.000 Euro

Shitet truall, 1.600 M2, me certifikate

Botuar më 29/05/2020
25.000,00 euro

FSHATI KRYEZI

Komuna Petrele | 30.000 M2 | 45.000.000 Leke

Shitet toke, 30.000 M2, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 29/05/2020
45.000.000 leke

PETRELE

fshati Barbas, shitet | 8.000 M2 | 10.000.000 Leke

Toke, 8.000 M2

Botuar më 29/05/2020
10.000.000 leke

KOMUNA PETRELE,

fshati Hekal, | 1.600 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet toke,, 1.600 M2, me burim uji brenda tokes.

Botuar më 29/05/2020
3.000.000 leke

SHKOZE

Buze unaze segmenti (Materniteti i Ri-Uzina e Autotraktoreve) | 7.000 M2 | 910.000 Euro

Shitet ose jepet per ndertim truall, 7.000 M2, Me hipoteke.Truall per ndertim me intesitet deri 1.8 nga Bashkia e Tiranes.

Botuar më 29/05/2020
910.000,00 euro

KASHAR 1 QENDER, TEK POSTA,

prane mbikalimit te Kasharit, | 1.500 M2 | 48.000 Euro

Shitet toke e cila mund te ndahet ne dy pjese, 1.500 M2, uje dhe drita, rruge e shtruar, infrastrukture te rregullt. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 29/05/2020
48.000,00 euro

KASHAR

prane autostrades | 2.800 M2 | 224.000 Euro

Shitet truall, 2.800 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 29/05/2020
224.000,00 euro
)