Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MUCAJ,PRANE DOGANES

Shitet toka afer doganes ambjet i favorshem per ndertim biznesi, toka eshte e rrethuar | 1.500 M2 | 120.000 Euro

1.500 M2

Botuar më 21/10/2019
120.000,00 euro

BERAT

Afer Stadiumit Tomori në Berat, anes rruges kryesore | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet truall, 450 M2, me dokumenta te rregullta. I shtrire rrjeti i ujit dhe dritave 24 ore . I pershtatshem per biznes ose shtepi banimi

Botuar më 21/10/2019
6.000.000 leke

DURRES

500 m afer rreth rrotullimit | 425 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta te rregullta. I shtrire rrjeti i ujit dhe dritave 24 ore. Mundesi kembimi i tokes me shtepi banimi ne pallat në Durrës ose në Tirane

Botuar më 21/10/2019
3.000.000 leke

TOKË, KOMUNA FARKË

Shitet, Tokë, Komuna Farkë | 500 M2 | 53.000 Euro

Toka ndodhet në afërsi të “Komunës Farkë”. Ka sipërfaqe totale prej 500 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zonë e projektuar për ndërtim. Detaje të tjera • Ndodhet në afërsi të rrugës kryesore. • E përshtatshme për biznes dhe ndërtim. Për më tepër na kontaktoni!, 500 M2

Botuar më 21/10/2019
53.000,00 euro

FABRIKA E QELQIT KOMBINAT

shitet truall | 420 M2 | 190.000 Euro

Me certivikate pronesie trualli ku eshte ndertuar nje vile dy kateshe., 420 M2

Botuar më 21/10/2019
190.000,00 euro

SPILLE- KAVAJE

ne bregdet | 3.000 M2 | 90.000 Euro

Shes truall ndertimi me sip, 3.000 M2, me pamje fantastike nga deti , ka uje , drita dhe pozicjonim shume te mire. Eshte e pershtatshme per ndertim, disponoj dekumetacjon te rregullt pronesie

Botuar më 21/10/2019
90.000,00 euro

FSHATI CEKREZ

Kamez, shitet | 5.000 M2 | 75.000 Euro

Toke, 5.000 M2, dokumenta te rregullta, i pershtatshem per ndertim ose cdo lloj biznesi

Botuar më 21/10/2019
75.000,00 euro

PRUSH-VAQARRE-TIRANE

shume afer Kombinatit, Shume afer me rrugen nacjonale Tirane-Durres | 800 M2 | 68.000 Euro

Shitet truall, 800 M2, me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. , zone e studjuar dhe miratuar per ndertim

Botuar më 21/10/2019
68.000,00 euro

PASKUQAN

ish rreparti ushtarak koder | 500 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet parcela ndertimore, 500 M2, gjendja: shume e mire, e rrethuar me avlli. parcela eshte me peme te ndryshme. Dokumentat ne proces legalizimi

Botuar më 20/10/2019
3.000.000 leke

KASHAR 1 QENDER, TEK POSTA,

prane mbikalimit te Kasharit, | 1.500 M2 | 52.500 Euro

Shitet toke, 1.500 M2, uje dhe drita, rruge e shtruar, infrastrukture te rregullt. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 18/10/2019
52.500,00 euro
)