Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, TEK ISH KENETA,

rr. "Rinia Durrsake" | 922 M2 | 55.320 Euro

Shitet toke,, 922 M2, e pershtatshme per kapanon, shtepi etj.

Botuar më 23/07/2018
60,00 euro/m2

ARMATHE, MANEZ,

Durres, 500 m larg nga Rr. Nacionale Maminas - Gjiri i Lalzit | 4.500 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet toke, 4.500 M2, Me hipoteke. Vreshte dhe ullishte ne prodhim prej 7 vitesh. Shume e pershtatshme per truall. Uje dhe drita

Botuar më 23/07/2018
7.000.000 leke

HAMALLAJ, DURRES

400 m nga Rr. Nacionale, 5 min larg nga plazhi i Hamallaj, Gjiri i Lalzit | 4.500 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet toke, 4.500 M2, Me hipoteke. E pershtatshme per biznese bujqesore por edhe per truall

Botuar më 23/07/2018
4.500.000 leke

DURRES

AFER SHIJAKUT TEK 4 RRUGET | 720 M2 | 20.000 Euro

Shitet truall me dokumenta, 720 M2, themele te mbaruara

Botuar më 23/07/2018
20.000,00 euro

GOLEM,

100m mbi Hekurudhën, | 510 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet truall me sip., 510 M2, me çertifikate pronesie

Botuar më 23/07/2018
3.500.000 leke

SHKOZE

prane Nyjes se Betoni | 5.385 M2 | 807.750 Euro

Shitet toke, 5.385 M2, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 22/07/2018
150,00 euro/m2

TOKË PËR SHITJE PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TË TIRANËS. RRUGA “MUSTAFA XHABRAHIMI”, PRANE UNAZËS SË MADHE, NË KRAH TE RRUGËS KRYESORE

Hyrje-dalje direkt në Unazën e Madhe të Tiranës, | 600 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke me certifikate pronesie ne formë katrori të rregullt dhe e rrethuar me mur guri., 600 M2, E përshtatshme për ndërtim vile, banese private. Ketu plani urbanistik është projektuar si një zonë vilash. Kontaktoni viber dhe whatsapp

Botuar më 22/07/2018
150.000,00 euro

LUSHNJE

tek Tre Urat | 32.000 M2 | 8.640.000 Leke

Shitet toke, 32.000 M2, gjendja: shume e mire, në fushë

Botuar më 20/07/2018
270 leke/m2

SHKEMBI I KAVAJES

Ne krahe te majte te hotelit 'Belvedere' | 300 M2 | 3.000.000 Leke

300 M2

Botuar më 20/07/2018
3.000.000 leke

DURRES

Rrushkull, 1km larg detit | 2.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, Me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
70,00 euro/m2