Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KODRA E PRIFTIT

rr. “Thoma Nasi”, shitet trruall | 200 M2 | 2.600.000 Leke

Lagje me shtepi private, 200 M2, me dokumenta te rregullta, rruge e asfaltuar, drita dhe uje 40m larg.

Botuar me 23/09/2018
13.000 leke/m2

VELIPOJE, PLAZH, RRETH 70M LARG DETIT,

shitet | 1.350 M2 | 80.000 Euro

Toke me hipoteke e rrethuar, sip, 1.350 M2, dhe toke rreth 500m² ne proçes, 200m larg detit me çmim 30.000 Euro. Çmimi i toke me sip. 1350m² eshte

Botuar me 23/09/2018
80.000,00 euro

NE POGRADEC

Perballe valutes | 200 M2 | 60.000 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar me 21/09/2018
60.000,00 euro

IBE,

buze autostrades se Re Tirane-Elbasan, | 25.000 M2 | 200.000 Euro

Shitet toke, 25.000 M2, dokumenta te rregullta. E pershtatshme per vreshta, pemtore , ullishta ose vileta druri per turizem

Botuar me 21/09/2018
8,00 euro/m2

RR. "PANDI SILLO",

mbrapa nen stacionit elektrik, | 1.180 M2 | 141.600 Euro

Shitet toke, 1.180 M2, me hipoteke, toke e trasheguar

Botuar me 21/09/2018
120,00 euro/m2

KASHAR

prane autostrades | 750 M2 | 37.500 Euro

Shitet truall, 750 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar me 21/09/2018
50,00 euro/m2

PANDI SILLI

prapa nenstacionit elektrik | 1.280 M2 | 153.600 Euro

Ne kete truall eshte nje shtepi e cila jepet falas, trualli eshte me dokumente te rregullta i pershtatshem per ndertim, 1.280 M2

Botuar me 21/09/2018
120,00 euro/m2

BULEVARDI BLU KAMEZ

prane fabrikes Everest | 500 M2 | 425.000 Euro

Shitet truall, 500 M2, i pershtatshem per ndertim

Botuar me 21/09/2018
850,00 euro/m2

RR. PANDI SILLI

mbrapa nenstacionit elektrik | 1.280 M2 | 153.600 Euro

Shitet truall, 1.280 M2

Botuar me 21/09/2018
120,00 euro/m2

SAUK

rruga qe shkon ne Farke, | 750 M2 | 60.000 Euro

Shitet toke, 750 M2, ose mund te nderrohet me ap. 2+1 brenda unazes se madhe, me certifikate pronesie

Botuar me 21/09/2018
60.000,00 euro