Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BERAT

Afer Stadiumit TOMORI ne Berat, anes rruges kryesore | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet toke, 450 M2, me dokumenta te rregullta. Uje dhe drita 24 ore

Botuar me 18/10/2018
6.000.000 leke

DURRES

500 m afer rreth rrotullimt ne Shkozet te Durresit , anes rruges kryesore | 425 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet truall, 425 M2, me dokumenta te rregullta, uje dhe drita 24 ore, mundesi kembimi me shtepi banimi

Botuar me 18/10/2018
3.000.000 leke

ZALL HERR

ne qender | 4 Dylym | 400.000 Leke

Shitet toke (+ 500m²), 4 Dylym, e mbjelle me ulli. Me certifikate pronesie

Botuar me 18/10/2018
100.000 leke/dylym

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS, KM. 2, BERXULL, 200M MAJTAS

ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 18/10/2018
65,00 euro/m2

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar me 18/10/2018
4.000 leke/m2

NE ZONEN E SANATORIUMIT

PRANE QENDRES SE AUTIZMIT NE COLLAK | 700 M2 | 70.000 Euro

Shitet truall, 700 M2, E rrethuar dhe shume e pershtatshme per vile banimi. Me hipoteke

Botuar me 18/10/2018
70.000,00 euro

OKAZION!! RR. "PRENG JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 150.000 Euro

Shitet truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m², dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit.

Botuar me 17/10/2018
150.000,00 euro

DURRES

Rruga Kulla e Sahatit | 500 M2 | 22.999 Euro

Shitet truall, 500 M2

Botuar me 16/10/2018
22.999,00 euro

KOMBINAT

ngjitur me parafabrikatet | 6.000 M2 | 126.000.000 Leke

Shitet truall, 6.000 M2, me certifikate

Botuar me 16/10/2018
21.000 leke/m2

NE MAMINAS

Ne Maminas | 6.400 M2 | 580.000 Euro

Shitet truall ne Maminas, buze rruges kryesore. 2300 m2 jane ndertim. Trualli eshte i pershtatshem per cfaredllloj ndertimi apo aktiviteti, 6.400 M2

Botuar me 16/10/2018
580.000,00 euro