Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GJIROKASTER,

fshati Humelic, | 6 Dylym | 7.200.000 Leke

Buze rruge, shitet toke, 6 Dylym, me hipoteke.

Botuar më 20/11/2018
7.200.000 leke

RRUGA DRENICA, LAGJJA ISH KENETA

Prane Ures se Dajlanit | 500 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi 3 kateshe me dokumenta te rregullta., 500 M2, 1 ambjent, totali i kateve 3, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, gjendja: e mire

Botuar më 20/11/2018
150.000,00 euro

FUSHE PREZE

Epoka University | 5.500 M2 | 522.500 Euro

Shitet truall ne vije te pare me siperfaqe 5500 m2 pa shkuar tek Epoka University. E pershatshme per ndertime te ndryshme banimi ose biznesi.Toka ka te perfshire dhe nje gabine elektrike.Për më tepër informacion ju ftojmë të na kontaktoni !Cmimi: 95euro\\m2, 5.500 M2

Botuar më 20/11/2018
522.500,00 euro

KOMUNA ZALL HER, 11KM NGA QENDRA E TIRANES

buze rruge, prane repartit 5009 | 18.000 M2 | 540.000 Euro

Shitet toke me sip. totale 18.000, me certifikate pronesie, 18.000 M2

Botuar më 20/11/2018
540.000,00 euro

NE POGRADEC

Perballe valutes | 200 M2 | 60.000 Euro

Shitet truall, 200 M2

Botuar më 19/11/2018
60.000,00 euro

SHKOZE

prane Nyjes se Betoni | 5.385 M2 | 807.750 Euro

Shitet toke, 5.385 M2, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 19/11/2018
807.750,00 euro

AUTOSTRADA QAF KASHAR RINAS, KM. 2, BERXULL,

200m majtas, ne zone rezidenciale banimi dhe ne nje pozicion mjaf te bukur, me mundesi per cdo lloj ndertimi, | 1.200 M2 | 78.000 Euro

Shitet toke, 1.200 M2, toke e rrethuar, mbjelle me pemtore, vreshte, uje 24h (me sonde), drita, rruge e asfaltuar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 19/11/2018
78.000,00 euro

KASHAR 2

City Park | 9 Dylym | 18.000.000 Leke

Shitet toke, 9 Dylym, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/11/2018
18.000.000 leke

DURRES

Shkozet, 60m nga rruga kryesore | 735 M2 | 125.000 Euro

Shitet toke, 735 M2, gjendja: e mire, me certifikate pronsie te rregullt

Botuar më 19/11/2018
125.000,00 euro

BULEVARDI BLU KAMEZ

fabrika Everest | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall ndertimi, 500 M2, me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
42.500,00 euro