Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOZE

prane Nyjes se Betoni | 5.385 M2 | 807.750 Euro

Shitet toke, 5.385 M2, me hipoteke te rregullt, I pershtatshem per cdo lloj ndertimi.

Botuar më 22/07/2018
150,00 euro/m2

TOKË PËR SHITJE PRANË LIQENIT ARTIFICIAL TË TIRANËS. RRUGA “MUSTAFA XHABRAHIMI”, PRANE UNAZËS SË MADHE, NË KRAH TE RRUGËS KRYESORE

Hyrje-dalje direkt në Unazën e Madhe të Tiranës, | 600 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke me certifikate pronesie ne formë katrori të rregullt dhe e rrethuar me mur guri., 600 M2, E përshtatshme për ndërtim vile, banese private. Ketu plani urbanistik është projektuar si një zonë vilash. Kontaktoni viber dhe whatsapp

Botuar më 22/07/2018
150.000,00 euro

LUSHNJE

tek Tre Urat | 32.000 M2 | 8.640.000 Leke

Shitet toke, 32.000 M2, gjendja: shume e mire, në fushë

Botuar më 20/07/2018
270 leke/m2

SHKEMBI I KAVAJES

Ne krahe te majte te hotelit 'Belvedere' | 300 M2 | 3.000.000 Leke

300 M2

Botuar më 20/07/2018
3.000.000 leke

DURRES

Rrushkull, 1km larg detit | 2.000 M2 | 140.000 Euro

Shitet toke, 2.000 M2, Me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
70,00 euro/m2

LUNDER

midis Lundres dhe Farkes | 3.000 M2 | 12.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi, 3.000 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 19/07/2018
4.000 leke/m2

STERMAS PICALL. RRUGA E VJETER TIRANE-ELBASAN

3 km larg TEG, 1 km larg ures se Farkes | 7.000 M2 | 420.000 Euro

Trrualli posedon dokumentacion perkates. Trruall ndertimi. Shitet edhe pjeserisht, 7.000 M2

Botuar më 19/07/2018
60,00 euro/m2

DAJT, LANABREGAS,

buze rruges se vjeter per tek gurorja | 500 M2 | 20.000 Euro

Shitet toke, 500 M2, me çertifikate pronesie te rregullt, i pershtatshem per ndertim. (Mund te kembehet dhe me makine ose ap. kundrejt vleres)

Botuar më 19/07/2018
40,00 euro/m2

FORTUZAJ VAQARR

prane Xhamise, prane rruges, | 1.558 M2 | 65.000 Euro

Shitet toke, 1.558 M2, me çertifikate pronesie.

Botuar më 19/07/2018
65.000,00 euro

LANABREGAS

Lanabregas | 10.000 M2 | 230.000 Euro

Shitet toke, ne zonen e Lanabregas. Kjo zone ka marre shume zhvillim kohet e fundit pasi eshte shume atraktive per ndertime dhe investime te huaja. Realpas ka nje super okazion per klientet : Siperfaqe : 10000 m2 Cmimi: 23 Euro/m2 (Cmimi i zones eshte mesatarisht 50 Euro/m2), 10.000 M2

Botuar më 19/07/2018
230.000,00 euro