Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FIRMA E NDERTIMIT "PESE VELLEZERIT"

kerkon te blej | 1.200 M2 | 1 Leke

Truall ndertimi me siperfaqe nga 600m² deri, 1.200 M2, me % me pronarin e toke Munde...

Botuar më 17/06/2018
1 leke

POGRADEC

TUSHEMISHT, mbas bustit te "Zonjes nga qyteti" | 350 M2 | 17.500 Euro

Shitet truall, 350 M2, Me certifikate pronesie.

Botuar më 18/06/2018
50,00 euro/m2

FIER

Qaf Koshovice | 3.3 Hektar | 150.000 Euro

Shitet toke, 3.3 Hektar, nje pjese eshte ullishte toke e trasheguar

Botuar më 18/06/2018
150.000,00 euro

TOKE NE DURRES SHKOZET

500 M AFER RRETHRROTULLIMIT | 425 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet truall anes rruges kryesore Cel.0672020325, 425 M2, me dokumenta te rregullta, mund te kembehet me shtepi

Botuar më 18/06/2018
3.000.000 leke

FIER

Lagjia 1 Maji | 3.500 M2 | 87.500 Euro

Shitet truall, 3.500 M2, me certifikate pronesie

Botuar më 18/06/2018
25,00 euro/m2

PRANE AEROPORTIT TE RINASIT

Ne rruge kryesore | 10.700 M2 | 374.500 Euro

Shitet toke me cmim okazion. Me hipoteke, 10.700 M2

Botuar më 18/06/2018
35,00 euro/m2

RR. “DURRESIT”, PRANE GJIMNAZIT “QEMAL STAFA”,

20m nga rruga kryesore, me pamje nga rruga, | 111 M2 | 388.500 Euro

Shitet truall i rrethuar me mur 3m te larte + 70m² ndertim, te dyja me çertifikate pronesie. Sip. trualli, 111 M2, Mund te adoptohet per lokal, ambiente pune, magazine, treg, banke, furre buke, servis, parkim per 8 makina. (Ose jepet me qera 1.000 Euro).

Botuar më 18/06/2018
3.500,00 euro/m2

FIRMA E NDERTIMIT "PESE VELLEZERIT"

kerkon te blej | 1.200 M2 | 1 Leke

Truall ndertimi me siperfaqe nga 600m² deri, 1.200 M2, me % me pronarin e toke Mundesisht ne zonat 21 Dhjetori, rruga e Kavajes ose rruga e Durresit

Botuar më 17/06/2018
1 leke

RR. “DURRESIT”, PRANE GJIMNAZIT “QEMAL STAFA”,

20m nga rruga kryesore, me pamje nga rruga, | 111 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera truall i rrethuar me mur 3m te larte + 70m² ndertim, te dyja me çertifikate pronesie. Sip. trualli, 111 M2, Mund te adoptohet per lokal, ambiente pune, magazine, treg, banke, furre buke, servis, parkim per 8 makina.

Botuar më 17/06/2018
1.000,00 euro

RR. "PRENG JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 25.000.000 Leke

Shitet ose jepet me % truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m², dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar më 16/06/2018
25.000.000 leke

NE COLLAK,

PRANE SANATORIUMIT | 700 M2 | 90.000 Euro

Shitet truall i rrethuar plotesisht me avlli dhe me porte. me Hipoteke., 700 M2, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 16/06/2018
90.000,00 euro