Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 5.500 M2 | 522.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 5500m2 me Cmim 95euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr:0692021015, 5.500 M2

Botuar më 05/08/2021
522.500,00 euro

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 2.500 M2 | 162.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 2500m2 me Cmim 65euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692021015, 2.500 M2

Botuar më 05/08/2021
162.500,00 euro

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

Autostrada Tirane-Durres | 10.800 M2 | 540.000 Euro

Ne autostraden Tirane-Durres, kilometri i peste, pa shkuar tek “mbikalimi i Fllakes”, shitet toke me siperfaqje 10.800 m2. Toka ndodhet ne vije te pare me autostraden ne nje zone industriale ku operojne biznese te ndryshme prestigjoze. Distanca nga porti i Durresit dhe nga pika te ndryshme industriale apo komerciale e ben kete prone te pershtatshme per ndertim magazinash, kapanonesh, fasoneri etj., 10.800 M2

Botuar më 05/08/2021
540.000,00 euro

TUFINE, AFER RRUGES MYSLYM KETA SHITET TOKE TRUALL (ID 4191021)

Tufine, afer rruges Myslym Keta, | 210 M2 | 37.000 Euro

Shitet toke truall me siperfaqe 210 m2 me hipoteke, rast shume i mire per investim, mund behet shtepi ose dyqan buze rruges, pershtatshme per lavazh etj.Shitet 37000 euro, 210 M2, Property ID : 4191021 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
37.000,00 euro

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 2.500 M2 | 162.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 2500m2 me Cmim 65euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692021015, 2.500 M2

Botuar më 05/08/2021
162.500,00 euro

RRUGA E RINASIT

Prane Universitetit Epoka | 2.500 M2 | 162.500 Euro

Shitet toke prane Tirana Business Park me siperfaqe 2500m2 me Cmim 65euro/m2. Trualli ndodhet buze rruges kryesore i pershtatshem per ndertim. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0692021015, 2.500 M2

Botuar më 05/08/2021
162.500,00 euro

TOKE NE SHITJE NE PICAR PRANE VORES NE TIRANE (ID 4191022 )

Ne Picar prane Vores | 1.000 M2 | 40.000 Euro

Shitet toke Are 1000 m², toka ndodhet buze rruge dhe eshte e pershtatshme per ndertime te ndryshme si ,magazine , show room ose vila ., 1.000 M2, Property ID : 4191022 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
40.000,00 euro

SHITET TOKE NE NE RRUGEN PASHO HYSI PRANE KOMPLEKSIT MAGDALEM NE ALI DEMI 1000 M2 (ID4191026 )

Rr. Pasho Hysi ne Ali Demi, Mbrapa Magdalem | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet Toke me siperfaqe 1000 m², me hipotek, 1.000 M2, Property ID : 4191026 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
0,00 euro

SHITET TOKE NE NE RRUGEN PASHO HYSI PRANE KOMPLEKSIT MAGDALEM NE ALI DEMI 1000 M2 (ID4191026 )

Rr. Pasho Hysi ne Ali Demi, Mbrapa Magdalem | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Shitet Toke me siperfaqe 1000 m², me hipotek, 1.000 M2, Property ID : 4191026 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
70.000,00 euro

RR. MINE PEZA

Ne unaze, prane kopshtit nr.3, prane Lokal Glow | 80 M2 | 88.000 Euro

Shitet truall ndertimi, 80 M2, i pershtatshem per ndertim, 88000 euro. Me certifikate pronesie, ne zone shume te mire

Botuar më 05/08/2021
88.000,00 euro
)