Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE ELBASAN

prane gjykates se re ne elbasan | 210 M2 | 250.000 Euro

Shitet shtepi + truall ndertimi, 210 M2, trualli eshte shume i pershtatshem per ndertimin e ambjenteve , zyrave me qera

Botuar me 12/11/2018
250.000,00 euro

NE ELBASAN

brenda | 7.200 M2 | 150.000 Euro

Shitet sere multiatlantike per prodhim lulesh dekorative , ndertuar nga kompani i taliane ne vitin 2015, 7.200 M2, nga ku siperfaqe sere 1080 m2 dhe pjesa tjeter per ndertim sere e tjer

Botuar me 12/11/2018
150.000,00 euro

RRUGES PER NE PEZE

ne rruge Kryesore | 6.000 M2 | 300.000 Euro

Shitet toke, 6.000 M2, e rrethuar dhe e investuar me ullinj, pus etj. me dokumenta te rregullta

Botuar me 12/11/2018
50,00 euro/m2

LINZE

prane Vilave te Arabit | 740 M2 | 148.000 Euro

Shitet truall, 740 M2, me certifikate pronesie

Botuar me 12/11/2018
200,00 euro/m2

MAMINAS

Maminas | 3.000 M2 | 300.000 Euro

Toka ka një sipërfaqe prej 3000 m2 me akses shume te mire me rrugen kryesore. E pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti. Terreni eshte mjaft i pershtatshem per ndertim. Disponon dokumentacion të rregullt pronësie., 3.000 M2

Botuar me 12/11/2018
300.000,00 euro

GËRHOT - GJIROKASTER

Rrugës nacionale Gjirokastër-Tepelenë, 500 m pa vajtur në Liqenin Viroi | 5.000 M2 | 200.000 Euro

Shitet tokë me hipotekë në anë rruge për të zhvilluar aktivitet ndërtues ose bujqësor, 5.000 M2

Botuar me 12/11/2018
40,00 euro/m2

IBE,

Komuna Berzhite, ngjitur me rrugen nacionale te vjeter | 5.000 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet toke, 5.000 M2, me çertifikate pronesie, mund te ndahet edhe ne pjese

Botuar me 12/11/2018
4.000 leke/m2

RRUGA KORCE VOSKOPOJE

KM 6 | 5.000 M2 | 150.000 Euro

Shitet toke, 5.000 M2, me dokumenta te rregullta, brenda kesaj sip. ka nje objekt 1000 m². I rrethuar, uje, drita

Botuar me 12/11/2018
30,00 euro/m2

BULEVARDI BLU KAMEZ

prane Everest | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall, 500 M2, ME HIPOTEKE

Botuar me 12/11/2018
85,00 euro/m2

BERAT

afer Stadiumit TOMORI, anes rruges kryesore | 450 M2 | 6.000.000 Leke

Shitet truall, 450 M2, me dokumenta te rregullta. Uje dhe drita 24 ore

Botuar me 12/11/2018
6.000.000 leke