Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

afer pularise | 1.500 M2 | 90.000 Euro

Shitet truall, 1.500 M2, me certifikate pronesie. I pershtatshem per ndertim ose aktivitete te ndryshme

Botuar me 15/10/2018
60,00 euro/m2

DAMIAN,

ne fushe | 5.000 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera toke are (mundesi shitje), 5.000 M2

Botuar me 15/10/2018
10.000 lekeÇmimi/m2

KOMBINAT

100m poshte zjarfikses | 250 M2 | 3.250.000 Leke

Shitet toke me sip, 250 M2

Botuar me 15/10/2018
13.000 leke/m2

BULEVARDI BLU KAMEZ

Prane fabrikes Everest | 500 M2 | 42.500 Euro

Shitet truall, 500 M2, me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
85,00 euro/m2

OKAZION! SHITET TOKE ME HIPOTEKE! BUZE RRUGES KRYESORE QE LIDH FSHATI PRUSH ME TIRANEN,

ngjitur me F&M Reklama, 400m nga rruga kryesore Tiane-Ndroq, | 8.680 M2 | 824.600 Euro

Shitet toke, 8.680 M2, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 15/10/2018
95,00 euro/m2

TIRANE

Toke, Autostrada Tirane-Durres | 1.000 M2 | 70.000 Euro

Toka ndodhet në afërsi të autostradës “Tiranë-Durrës ”. Ka sipërfaqe totale prej 1000 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zonë e projektuar për ndërtim. Detaje të tjera • Ndodhet në afërsi të rrrugës kryesore. • E përshtatshme për biznes dhe ndërtim. Për më tepër na kontaktoni!, 1.000 M2

Botuar me 13/10/2018
70.000,00 euro

SHITET TOKE ME ÇMIM OKAZION! SA KALON KAMZEN,

buze rruge, | 6.300 M2 | 472.500 Euro

Shitet toke, 6.300 M2, me leje ndertimi per zyra dhe kapanon deri ne 1.000m², me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar me 13/10/2018
75,00 euro/m2

MEZEZ

sapo kalon Top Channel | 470 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet truall ndertimi, 470 M2, me certifikate pronesie

Botuar me 13/10/2018
5.000.000 leke

KAMEZ

buze lumit te Cekezes | 4.2 Dylym | 14.700.000 Leke

Shitet toke, 4.2 Dylym, me dokuementa

Botuar me 13/10/2018
3.500.000 leke/dylym

NE DALJE TE KOMBINATIT,

fillimi i rruges se Prushit, | 3.558 M2 | 88.950 Euro

Shitet truall, 3.558 M2, me certifikate pronesie

Botuar me 13/10/2018
25,00 euro/m2